Jump to content

Cmd Ve Batları Exe Ye Cevırme Programı :d

Recommended Posts

arkadaslar yapmıs oldugumuz bat ve cmd komut dosyalarımızı rahatlıkla exe ye cevırebılırz katılımsız olarak hazırladım herkeze kolay gelsın :hi:

programın kullanımı cok basıt bat ve cmd dosyalarınızın sag tık menusune bat ı exe ye cevır yazısı var buraya tıklayınca bır ekran acılacak ve ıcınde ust tarafındakı secme kısmında bat veya cmd dosyalarını secın alt kısmına da exe yapılacak yerı secın sag tarafındakı verıonınfo kısmında da ıconları secın ve asagıda compıtable deyın olay tamamdır :dribble:

Jolteon çalışmanızı izninizle Filemeu tools 13. sürümüne eklemeyi düşünüyorum.İşe yarar bir program.Sizden kişisel bir isteğim var.Kullanıcı resminizi değiştirseniz.Sizin gibi böyle hoş program veren birinde açıkçası hoş durmuyor.Bu yönetici olarak değil YAGMURADAM olarak sizden isteğimdir.Saygılarımla

Jolteon çalışmanızı izninizle Filemeu tools 13. sürümüne eklemeyi düşünüyorum.İşe yarar bir program.Sizden kişisel bir isteğim var.Kullanıcı resminizi değiştirseniz.Sizin gibi böyle hoş program veren birinde açıkçası hoş durmuyor.Bu yönetici olarak değil YAGMURADAM olarak sizden isteğimdir.Saygılarımla

peki ekleyebilirsiniz bir de diğer bi çalışmam var o da önerimdir kesinlikle :hi:

Sizden kişisel bir isteğim var.Kullanıcı resminizi değiştirseniz.Sizin gibi böyle hoş program veren birinde açıkçası hoş durmuyor.Bu yönetici olarak değil YAGMURADAM olarak sizden isteğimdir.Saygılarımla

XMEN ın neresı kotu :devil::blink::p

Program kodları derliyor mu? Yani kodlarda hiçbir değişiklik yapmadan mı exe ye çeviriyor.

Program kodları derliyor mu? Yani kodlarda hiçbir değişiklik yapmadan mı exe ye çeviriyor.

evet kesinlikle hiç bir oynama yapmamakta denendi :devil: daha doğrusu denedim :blink: rahatlıkla kullanabilirsiniz bu arada yağmuradam bunu kendi sag tus menune eklıceksen "%1" i ekle kesinlikle program başka türlü çalışmıyo :p

arkadaşlar ben şimdi bat dosyayı exe ye çevirdim de bunun simgesinide değişebileceğim bi program varmı?

arkadaşım zaten yuklarıda acıklama kısmı var ıcon degıstırmek hakkında :devil: konuyu bastan sona oku zaten kısa yazıyorum tum yazdıklarımı

arkadaşlar ben şimdi bat dosyayı exe ye çevirdim de bunun simgesinide değişebileceğim bi program varmı?

Tamamladığın çalışmanın ikonlarını ise Resource Hacker programıyla düzenleyebilirsin ...

arkadaşım zaten yuklarıda acıklama kısmı var ıcon degıstırmek hakkında :devil: konuyu bastan sona oku zaten kısa yazıyorum tum yazdıklarımı

özür dilerim gözümden kaçmış anlatmışsın zaten saol

Joelton az kaldı...bir kaç güne kadar joelton.exe olacaksın :p :p :p

daha anca başladım yarın için yeni hazırlıklarım var :p :p :p

Acıkcası tnc den vıp uyelık almak ıcın ugrasıyorumm :p bu yuzden en ılgınc olarak gordugum paylasımları yapıcam :p tabii yöneticiler dikkate alırlarsa özelliklede sk8er_boi abimiz :p dikkate alırsa :)

• 6 ay sonra...

Tabiki autoit ilede bir şeyler yapılabilir, lakin gerek yok.

Yukarıdaki ilgili programın arayüzü zaten çok sade.

İlla türkçe olmasını istersen; ilgili program türkçeye çevirilebilir.

1-İlgili program upx ile sıkıştırılmıştır. Önce bu sıkıştırmayı aç.

2-Winhex gibi bir hex editor ile iligili programı açıp kelimleri aratarak türkçeye çevirebilirsin.

Tabi hex editor ile tercüme yapmak hakikatten zor bir iş! Ama olanaksız deyil!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...