Jump to content

Lisans Sözleşmesini Değiştirmek

zodehala

Recommended Posts

Bu konuyu daha öncede açtım ama yanlış yere açtığım için sk8er_boi tarafından silindi. Şimdi Yüce adminimiz ,ulu kişi, gavs-ı azam ,kutsal insan ;Mübarek şahsiyet , pir-i fani,Zat-ı Muhterem ve kamil insan sk8er_boi konuyu buraya açmamı emir telakki buyurduğu için bende konuyu buraya açmayı münasip buldum her ne kadar konu burayla alakası bile olmasada (Emir demiri keser ne yapalım).

Çükü :D Modifiye edilmiş bir işletim sistemi var bende ve bu isimde forum var bu sitede)

paragrafın giriş ve gelişme bölümünden sonra gelelim sorumuza :

Daha önce bu siteden bir XP_SP3_TR indirdim fakat kurulum esnasında gelen Lisans Sözleşmesi boş geliyor bu yeri nasıl değişebilirim.

Güzel yazmışsın giriş kısmını taktir ettim. Gelelim sözleşmeye boş gelmesi seni neden rahatsız etti ki? F8 e basına kabul ediyor sonuçta. Dolsa ne olur boş kalsa ne olur? Yani kuruluma bir etkisi yok.

Aynen katılıyorum belki fazla alan ******ürmesin diye içinden silmişlerdir sözleşme yazısını :D

Aynen katılıyorum belki fazla alan ******ürmesin diye içinden silmişlerdir sözleşme yazısını :pardon:

ama zat-ı yüce insanlar ben o kısmı nasıl değişeceğimi merak ediyorum ve sizin yüksek ilminize vakıf olmak istiyorum yüksek müsadelerinizle

ama zat-ı yüce insanlar ben o kısmı nasıl değişeceğimi merak ediyorum ve sizin yüksek ilminize vakıf olmak istiyorum yüksek müsadelerinizle

Abe sen ne kadar güzel şeyler söylersin öyle be yav. Valla nutkum tutuldu ki sormayasın bak şivem bozuldu be canım. Nasıl değiştirilir kısmına gelince o kadar incelemedim ama bir dosyadan okuyordur herhalde. :)

Abe sen ne kadar güzel şeyler söylersin öyle be yav. Valla nutkum tutuldu ki sormayasın bak şivem bozuldu be canım. Nasıl değiştirilir kısmına gelince o kadar incelemedim ama bir dosyadan okuyordur herhalde. :(

Ben bir etna kulum; o güzellik zat-ı şahanelerinize ait

Şiveler muhteşem ya hele

Abe sen ne kadar güzel şeyler söylersin öyle be yav. Valla nutkum tutuldu ki sormayasın bak şivem bozuldu be canım. Nasıl değiştirilir kısmına gelince o kadar incelemedim ama bir dosyadan okuyordur herhalde. :Q

eula.tx düzelticeksin onu not defteri ile açabilirsin ama katılımsız kurulumlarda onu nlite ile kapatıyorlar çıkarmıyorlar zaten kaç kb dosya..

Ahir kelam odur ki cümle şahsınıza müteşekkir ve duacıyız vesselam... (el fatiha.) :p

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...