Jump to content

İskender Büyük Ölecek Mi ?

nuru

Recommended Posts

çelik yelek olsa ağzından kan gelmezdi.

Bence ölmeyecek.Bu düş gibi birşey olacak sanırım.Yani iskender gibi bi adamın olduğu yere bizim erhan öyle hemen giremezdi.Yada öyle karşısında yarım dakika durdurmazlardı.Bu bir düş bence.

Katılıyorum bencede nasıl öldüreceğini canlandırıyor kafasında Yolda kimbilir ne düşünüyor :D

Bulutun agzına kursun sıktılar adam olmedı o kdr dovduler adam olmedı ıskendermı olcek guldurmeyın allah askına benı kesınlıkle olmez

sana katılıyorum dostum iskender hemen olmez yanı onlar deneme amaclı yapmslardır bırde o iskender buyugun sesıne bayılıyom bızım bır komsumuzun akrabası vardı sessız kamil derlerdı adama. aynı onun gıbı bu iskender buyugun sesıde :D:)

ne zamandır ilk defa bir bölümünü izledim(pusuda ilk defa)..

ya bu iskender iskender dediğiniz adam rol özürlü. o ses ne öle boğazı şişmiş gibi. adamda bi karizma olurya:S

artı bunlar hoca felanı aldılar sorguya kocaman polat nasıl dinlenme ihtimalini düşünmez. o hoca nası hemen herşeyi döktü. işkence bile görmediki. birbuçuk iskender binanın etrafını c4 yapın dedi takım elbiseyle gidip bomba yerleştirdiler! hatta geri kaldırdılar bombayı ama kocaman polatın hiç haberi olmadı! bide duvarda küçücük delik açabildi anca. memati kırdı geçti kocaman duvarı. neyse izlediğim son bölüm olacak sanırım :-/

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...