Jump to content

İskender Büyük Ölecek Mi ?

nuru

Recommended Posts

Kurtlar vadisinin sadece son iki bölümünü izledim :) Daha önce hiç izlememiştim ama o adam ölmez :)

Büyük,İskender Büyük Senden Büyük ALLAH var Tak!Tak!Tak! ....Bencede ölmez bu adam 9 canlıdır :D:yahoo:

ölecek

geçen haftada cevat ın ölmeyeceğine dair tartışmıştık ben ölmeyecek demiştim

bu hafta dizinin son bölümünden öncede iskenderi vuranın sadece eli görünüyodu onunda erhan olduğunu tahmin etmiştim :D tahminimce iskenderde ölecek

onda da çelek yelek çıkar kesin hem de vücuda gömülü onboard

çelik yelek olsa ağzından kan gelmezdi.

Bence ölmeyecek.Bu düş gibi birşey olacak sanırım.Yani iskender gibi bi adamın olduğu yere bizim erhan öyle hemen giremezdi.Yada öyle karşısında yarım dakika durdurmazlardı.Bu bir düş bence.

Süperman Polat alemdar o kadar yırtındı yırtındı kaç bölümdür bi vuramadı tek kollu canavar erhan nın kafası bozuldu gitti keklik gibi vurdu evin içinde hemde kvp artık saçmalıkta sınır tanımıyor ttnet ile yarışıyor...

Arkadaşlar tahminimce önümüzdeki bölüm sezon finali ya da KVP nin final bölümü olacak. İskendere gelince %90 ölecek çünkü ekip İskenderin filmini çekiyordu ve bi anda durdurma kararı aldı çünkü sağlam bir yerden İskenderin ölmesi gerektiği bildirildi (Yine Kurtlar Vadisi demişti dedirtmek için :D )

Süperman Polat alemdar o kadar yırtındı yırtındı kaç bölümdür bi vuramadı tek kollu canavar erhan nın kafası bozuldu gitti keklik gibi vurdu evin içinde hemde kvp artık saçmalıkta sınır tanımıyor ttnet ile yarışıyor...

:D:yahoo:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...