Jump to content

Windows 7 7137 De Büyük Olay..!

istanbul82

Recommended Posts

capturehof.jpg

I have just installed 7137 x64 and set the BIOS date to october 2011 and booted..

I got the "do you want to activate now or later" screen on welcome, so I chose Later, my wallpaper was black so I changed it back to an image and as far as I can see, everything still works....

No timebomb?

I got 1 nag screen saying I might be a victim of counterfieting and closed the window, all I notice is the icons next to the clock have now vanished...apart from that, it runs fine

I`ll keep it running for the next hour or so and see what happens..

Edit - I upped the BIOS date to 2099 and still nothing! There is no timebomb, windows 7 will NOT stop working on march 2010

ve anlaşıldığı üzere 7137 sonsuza kadar kullanılabiliyo kapanma veya kısıtlama diye bi olay yok bunun bir yüzyılın microsoft bugumu yoksa bi stratejimi olduğu henüz belli değil.....

ayrıca bios tanda 2030 tarine alınmıştır...

windows aktif degil yazior

o yazıyı aldıktan sonra vistadada xpdede normalde windows oturum açmaz kullnılmaz hale gelir ama 7137 cillop gibi çalışıyooo....

arkadasım windows un aktif değil product key i değiştirmen gerek

süpersin bide konuyu anlama çalışsan tam süper olucak.... :D

konuyu anlayan anlar dostum sen meraketme burdan açıklamaya kalksam zor neyse biraz işletim sistemi bilgisi olan bunun büyük bi olay olduğunu çoktan anladı sen kafanı yorma...

kardeşim, bu windowsu aktive et dediğin halde mi bu şekilde ?

windows işletim sisteminde korsana veya kullanın süresini aşarsanız tüm sistemler açılmaz kapanır anlatmak istediğim windows 7 i 6/2010 da tamamen kapancağı entegre edilmişti sistem kapanmıyo veya kısıtlanmıyo cillop gibi çalışıyoo büyük bi olay bu bu kadar bilgi eksikliğini gorunce cidden üzüldüm forumda...

windows işletim sisteminde korsana veya kullanın süresini aşarsanız tüm sistemler açılmaz kapanır anlatmak istediğim windows 7 i 6/2010 da tamamen kapancağı entegre edilmişti sistem kapanmıyo veya kısıtlanmıyo cillop gibi çalışıyoo büyük bi olay bu bu kadar bilgi eksikliğini gorunce cidden üzüldüm forumda...

Bizi Aydinlattiğin için Bende sevindim.Uslubuna Dikkat Et.bu kadar çok Bilgilisin.Söyle Microsofta Seni Kaçirmasinlar.Sen Bizim Gibilerin Arasinda Çürürsün.

benim anladığımda şu oldu bakalım millet benim sistemimi kırabilecek mi diye düşünmüş olabilir microsoft o nedenle sordum aktif ettiğin halde bu şekilde mi diye değişik bi bakış açısı ama ilk bakışta öyle geldi :D o kısıtlama işi de bence çalışır microsoft bu kadar saf olamaz vistaya bile siyah ekran koyuyor zırt pırt uyarı geliyorsa buna ne yapar Allah bilir sayglarımla...

benim anladığımda şu oldu bakalım millet benim sistemimi kırabilecek mi diye düşünmüş olabilir microsoft o nedenle sordum aktif ettiğin halde bu şekilde mi diye değişik bi bakış açısı ama ilk bakışta öyle geldi :D o kısıtlama işi de bence çalışır microsoft bu kadar saf olamaz vistaya bile siyah ekran koyuyor zırt pırt uyarı geliyorsa buna ne yapar Allah bilir sayglarımla...

sistemin orjinalliği konu değil burda zaten microsoft orjinal olamayan sistemleri yada süresi geçenleri kapıyo kodlu çünkü windowsa demek isitediğim bunun windows 7 dede sadece orjinal değildir imgesi var ama kapanma kıstlama uyarı cart curt yok sadece watermark var ama sistem sorunsuz çalışıyo bu büyük bi olay..

Bizi Aydinlattiğin için Bende sevindim.Uslubuna Dikkat Et.bu kadar çok Bilgilisin.Söyle Microsofta Seni Kaçirmasinlar.Sen Bizim Gibilerin Arasinda Çürürsün.

bu konuda arkadaşıma katılıyorum biraz daha farklı ifade edebilirdin anlamadığımızı !

Arkadaşlar o kadar çabuk sevinmeyin bence. Microsoft zamanı gelince (2010 yılında) güncelleştirmeler arasına bir yama koyacak. Bu güncelleştirme ürünün lisanslı ya da lisansız olduğunu denetleyecek ve zamanı geldi ise sistemi karartacak. Şimdiden kasmalarına gerek yok anlaşılacağı üzere... 2010'a yıl var daha. Onlar için önemli olan sistemi tanıtmak ve kullanıcıya benimsetmek şu an için. Adamlar küçük bir güncelleme yaması ile işi halledecekler zamanı gelince. Ama bu işler sırayla olup bitecek; microsoft lisansı kapatacak; birileri çıkıp onu kıracak. Tıpkı XP ve Vista'da olduğu gibi... Ama dediğim gibi bunlara daha zaman var. Şimdi win 7'nin keyfini sürün. Gerisini 2010'da hepbirlikt göreceğiz...

o kadar da büyük bi olay değil bence nasolsa win7nin tam sürümü çıkınca ,, yine bu siteden indireceğiz ve yine bu siteden crack le ilgili bilgileri alıp sistemi lisanslı hale getireceğiz,, hatta vatansever arkadaşlar bunu katılımsız hale getirecek sistem üzerinde harika oynamalar yapacak ve bizlerle paylaşacaklar :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...