Jump to content

Polat Alemdar Gençlik Resmi

Kænuni

Recommended Posts

Ya arkadaşım bu sıradan bir insanı alıpta bir ilah haline getirenlere hayretle bakıyorum. Yani sanal bir kahraman yaratılmış sonrada ona tapınılıyor. Kesinlikle konuyu açan arkadaşın sadece açmış olduğu bu konu ile ilişkilendirmeyin, genel olarak konuşuyorum.

Polat Alemdar sanal ve gerçek hayatla bir ilgisi bulunmayan bir karakterdir. Gerçek hayatta sıradan bir insandan sadece kazandığı paraların dışında hiçbir farklı bir yönü, yeteneği kesinlikle yoktur.

Bir sanatçı olsa, topluma yararlı bir iş yapsa derim ki "bakın işte bu çok yetenekli Polat Alemdar'ın gençlik fotolarıdır."

Nereye kadar gidecek bu özenti gençliğimizin hali?

Ya arkadaşım bu sıradan bir insanı alıpta bir ilah haline getirenlere hayretle bakıyorum. Yani sanal bir kahraman yaratılmış sonrada ona tapınılıyor. Kesinlikle konuyu açan arkadaşın sadece açmış olduğu bu konu ile ilişkilendirmeyin, genel olarak konuşuyorum.

Polat Alemdar sanal ve gerçek hayatla bir ilgisi bulunmayan bir karakterdir. Gerçek hayatta sıradan bir insandan sadece kazandığı paraların dışında hiçbir farklı bir yönü, yeteneği kesinlikle yoktur.

Bir sanatçı olsa, topluma yararlı bir iş yapsa derim ki "bakın işte bu çok yetenekli Polat Alemdar'ın gençlik fotolarıdır."

Nereye kadar gidecek bu özenti gençliğimizin hali?

iyide kardeş polat alemdar kötü bir karaktermi sence?

iyide kardeş polat alemdar kötü bir karaktermi sence?

Elbette gençliğin örnek alınacak insanlar arasında en son örnek alacağı kişiliktir. Bir sanatçı, şair, yazar, Tiyatrocu, doktor, mühendis, öğretmen, hukuçu örn. savcı, hakim, avukat, siyasetçi hatta çöpçü olup bu ülkeye hizmet etmek varken neden tetikçi olayım?

bu kadar beceriksiz bir oyuncuya turkiyede resmen oscar verecekler adam rezalet bir oyuncu boyle mukemmel bir konuda başrol bu adamamı bırakılır hem nerde gorulmuş parlak mafya babası ben gülüyorum onu görünce papucumun alemdarı

aslında izleyenlere hak veriyorum sorsam ismail yk da dinlerler tam arabesk bir yaşam allahım inşalla bizi ab ye almazlar rezil olacağız rezill

bu kadar beceriksiz bir oyuncuya turkiyede resmen oscar verecekler adam rezalet bir oyuncu boyle mukemmel bir konuda başrol bu adamamı bırakılır hem nerde gorulmuş parlak mafya babası ben gülüyorum onu görünce papucumun alemdarı

aslında izleyenlere hak veriyorum sorsam ismail yk da dinlerler tam arabesk bir yaşam allahım inşalla bizi ab ye almazlar rezil olacağız rezill

heheh Allah iyiliğini versin ne güldüm be :D pabucumun alemdarı :lol:

ben diziyi severek izliyorum..ama ismail yk dinlemiyorum.. hem dinlesem ne olacakki..

diziyi gerçek hayatla karıştırmak gibi bir huyum yok..sadece kaliteli bir dizi olarak bakıyorum..

adam yeteneksiz olabilir ama senaryo çok iyi ve sürüklüyor.. o nedenle de tek izlediğim yerli dizi..

adamın abisi yapımcı kardeşini oynatıyor ve dizi tutuyor kim ne diyebilir..?

ve şuan oyunculuk olarak çok da kötü olduğunu düşünmüyorum (dizi ilk başladığında çok kötüydü)..

adamlar hergün yönetmen değiştiriyor en kral oyuncuları değiştiriyor..

hatta setteki malzeme sorumlusunu oynatıyor (bkz:Abdülhey) hala dizi tutuyor..

demekki ortada kaliteli bişeyler var..asıl ben izlemeden senaryoyu tam bilmeden atıp tutanları anlamıyorum

bu arada zamanında mafyanın merkezi olan italyada pekçok mafya babası parlakmış..

ayrıca alaaddin çakıcınında parlak,sakallı vs çeşit çeşit resimleri mevcut..

hanimiş dipnot: benim şahsi fikrim olarak bende AB ye girmemizi istemiyorum..

ama sebebim rezil olacağız gibi bir eziklik hissi değil :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...