Jump to content

Katılımsız Xp Hızlandırmak Için Sorun çözulmedi

Recommended Posts

sevgili arkadaşlar formu inceleyerek kendime ait bir xp oluşturdum bunda blackman12 ve morning'in anlatımları çok yardmcı oldu herhangi bir problem yok fakat yavaş çalışıyor. Yaptığım xp de herhangi bir bileşen çıkartmadım reg ayarlarını ellemedim.. şimdiden yardım eden herkese çok teşekkür ederim saygılarla

sorunu çözemedim :D

:D böyle yardım istedim bende özel mesaj atmak istemedim... Zaten herşey var formada araştıra araştıra yaptım çokta güzel oldu fakat biraz yavaş çalışıyor.. ilgilendiğin için çok teşekkürler

Bazı ince ayarlar var :( Onları da sadece morning, barış abi vs.. Gerçek modifiye uzmanları yapıyor :D Onlardan yardım iste. Seve seve yardım ederler..

hıım neyse işte hazırladım bitane arkadaşım hızlandırma ayarları yapıldı aynı zamanda da reklamlar atıldı kendine göre ayarlarsın artık :D

boyut 285kb

Please register to see this content.

MD5: D5FE68EDE0AEA632A88A98F491D0D0D9

çok saol bunu cd ye nasıl entegre edecem peki???

xp cd sının ıcınde bir tane $OEM$ adında klasor ac daha sonra onun ıcıne "cmdlines" adında bır metın belgesı ac ve ıcınede bunları yapıstır calısacaktır

[Commands]

"HIZLANDIRME_VE_REKLAM.exe"

işini görecektir :D

kolay gelsin

klasör var daha önce yapmıştım txt belgeside var dosyaları nereye adacam hızlandır ver reklamı

dosyayı $OEM$ klasorunun ıcıne at daha sonra cmdlines in içini düzenle yoksa çalışmaz içine de diğer mesajımdakileri yaz olay tamamdır :D

arkadaşlar aynı zamanda bu programla reg dosyalarınızı exe halinede çevirebiliyosunuz yalnız haberiniz olsun bu dosyadaki reklamı silerseniz program çalışmaz hale gelir reg dosyalarınızın sag tıklmama menulerıne reg ı exe ye cevır ıbaresı geliyo bu da kendi yapmış oldugunuz reg lerın calınmasını onluyo :D herkeze kolay gelsin

arkadaşlar aynı zamanda bu programla reg dosyalarınızı exe halinede çevirebiliyosunuz yalnız haberiniz olsun bu dosyadaki reklamı silerseniz program çalışmaz hale gelir reg dosyalarınızın sag tıklmama menulerıne reg ı exe ye cevır ıbaresı geliyo bu da kendi yapmış oldugunuz reg lerın calınmasını onluyo :D herkeze kolay gelsin

teşekkürler tekrar verdiğin bilgiler için :lol: herhengi bir reklam yok demi bu exe içinde dediğim gibi bu bir araştırmadır.. Herhangi bi reklam olmaması lazım tekarar sağol

teşekkürler tekrar verdiğin bilgiler için :) herhengi bir reklam yok demi bu exe içinde dediğim gibi bu bir araştırmadır.. Herhangi bi reklam olmaması lazım tekarar sağol

malesef var ama sadece iexplorer ın tepesıne yazı yazmak için hazırlandı :D ordada Ultimate XP - Jolteon yazar o kadar ama arzularsan reklamsız bi tane hazırlayabilirim ve sadece reg olacak ama programı istiyosan reklamıma katlancaksın :lol: pm veya buraya yazarsın

:D çok saol sanda zahmet veriyoruz bi tene reg ayarlarsan çok sevinirim :lol: $oem$ klasörunde reg dosyası ver benim orda ie paşlığını kendime göre ayarlamışım yinede değişir diyorsan bi tane isterim istersen benim reg dosyasının içerisine bi bak :) gönderiim

Arkadaşlar reg dosyasının linki ni rapidshare kullanıma kapatmış eğer tekrar upload edebilirmisiniz bide ben daha önce forumdan bir kaç tane reg dosyası indirdim bilgisayar daha kötü oldu acaba bunu deneyen oldumu reklamlı yada reklamsız olsada fark etmez ben düzenlerim .

onemlı degıl sorunun duzeldıyse burası tnctr ama sorucam bıse var bu reg uyguladıktan sonra ram kullanım mıktarın ne kadar a dustu su an benımkı 130-170 arası degısıyo rıca etsem onu yazarmısın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...