Jump to content

Xp Virüs Programlarını Kabul Etmiyor

saytavli

Recommended Posts

sevgili arkadaşlarım, dün bir arıza yüzünden exper laptopumu servise ******ürdüm. servisteki arkadaşlar vista yüklü o yüzden yapıyor diyip xp yüklemişler. nasıl becerdiyseler kurdukları sisteme bir türlü anti-virüs programı kuramıyorum. daha önce bende xp yükledim, vista yükledim, windows 7 yükledim fakat hiç böyle bir problemle karşılaşmadım. işin komiği o servisteki arkadaşlara ekran kartında sorun var diye ******ürdüm onlar düzelteceklerine daha da beter yapmışlar. şimdi sizden tek isteğim bu anti-virüs sorununu nasıl çözebilirim. yardımcı olursanız sevinirim. :D

Biraz daha detay verseydiniz keşke format sonrası antivirüs programı yüklediniz ise O yüzden yüklenmiyor olabilir,bazen kalıntı dosyalardan kaynaklanan böyle bir durum olabiliyor yoksa neden yüklenmesinki,arka planda çalışan bir program varmı oda izin vermiyor olabilir Başlat/Çalıştır'a Msconfig Yazıp Başlangıç Menüsünden bir bakın yüklenmesine izin vermeyen bir yazılım varmı. Var ise Şayet oradaki tik'leri kaldırıp Uygula-tamam deyip Pc'nizi restart edin yüklemeyi Yeniden deneyin isterseniz saygılar ..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...