Jump to content

Rapidshare Plus 3.1

Recommended Posts

ao28vc.jpg

50 Kb | Rapidshare Plus 3.1

Koyun Sıraya O Kendi Kendine İndirsin...

Bildiğiniz gibi free kullanıcılar rapidshare sitesi üzerinden birden çok dosya indirmek istediklerinde,her seferinde 15 dk. beklemek zorunda kalıyorlar.Bu programın sağladığı kolaylık ise sizi bilgisayar başında beklemekten yada sürenin dolup dolmadığıyla ilgili rapidshare sitesini takip edip durmaktan, kurtarması. Örneğin çok partlı bir film yada oyun indireceksiniz diyelim, geceden linkleri programa yerleştiriyorsunuz, sabah kalktığınızda tüm dosyalar sorunsuz şekilde inmiş oluyor.

Ayrıca bilgisayarda çalışırken de kullanabirsiniz elbette,siz işlerinizi hallederken,o bir taraftan indirmeye devam eder.İndirdiği dosyalarda bozuk dosya hatası,açılmama vesaire gibi sorunlar yaşamazsınız,programın download hızında da herhangi bir sorun yoktur.Boyutunun çok küçük olması ve kurulumsuz olması da size getirdiği diğer kolaylık ve faydalardan.

:D

http://depositfiles.com/en/files/jhh0tjrfk[/CODE]

[/center]

paylasım ıcın tesekkurler ederım ... benim sorum şu olacak mesala fılm lınklerını kopyala yaptıgımız zaman hemen otomatık olarak tanıyıp kendı ındırme panosuna kopyalama yapıyormu bır diğeride diğer sıterlerden de ındırme yapıyormu lebıtıt upload vs... suan ben free rapid kullanıyorumda son gunlerde ufak hatalar vermeye basladı değiştirsem mi die ama program dan da memmunum. bilgilendirirsen sevinirim saygılarımla kolay gelsin...

• 10 ay sonra...
free rapid den kat kat iyi arkdaşlar tavsiye ediyorum şiddetle free rapid kafayı yemiş zaten şu günlerde bunda 2 dk geriye sayıyo indiriyor sanki rapid premiumum varmış gibi hissettim kendimi

ama bu sadece rapid destekliyo freerapid yüzlerce siteyi destekliyo :)

rapid linkleri buna yapıştırırım geri kalanları diğer programa :p

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...