Jump to content

Anakart + Ram

WampirJicX

Recommended Posts

Mrb benm elimde bir tane Albatron pm800 pro 478 pin anakart var ve ben bunu değerlendirmek için internetten kendime 3 Ghz 1mb 800 Mhz 478 pin HT işlemci aldm

anakartın kitapçıklarında yazdığına göre 3.40a kadar destekliyor ama sıralamada 3GHz var 512 kb önbellikleri için olanları var desteklediklerine Y koymuslar desteklenmeyenlere N koymuslar benm aldığım işlemcidede hiçbirşey yazmıyor bana yardm edip birde siz araştırırmısınız destekleyip desteklemediğini lütfen :D

Bende inceledim ve senin anakart için Y yada N işareti koyulmamış, zaten N olsa bile sistemin açılır, ama oyunlarda FSB kaybı yaşarsın, sanki hiç ekran kartı yokmuş gibi takıla takıla oynarsın, directx ile ilgisi olmayan diğer işlemlerde problem yaşamazsın, ama sen yinede desteklediği işlemciyi al derim...

işlemciyi aldım internet kafede çalışıyorum eve gece 2 de gidicem :D deniycem hemen ama işlemcinin üzerinde şöyle birşey farkettm tmm herşey doğru 3Ghz 1 mb 800 fsb de çekirdeği costa rica nasıl olucak inş açar anakart bilmiyorum :hım:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...