Jump to content

Forumdan Ve Yönetimimizden özür Dilerim

Sirius

Recommended Posts

yöneticiler tarafından büyük bir ceza alacağını ve ve bu platformda itilip değerinin düşeceğini hiç sanmıyorum,elbette bunu bilemem ama onlarca arkadaşa birkaç gündür verdiğin rapid hesapları emin ol çoğu kişi için ilaç olmuştur,,bize ait olmayan,parası cebimizden çıkmayan hesapları kullandık ahlaka sığmaz insanlığada yakışmaz biliyorum,ama kendi adıma söyleyebilirim ki çok işime yaradı,hesapları satmaya kalkmaklada çok onursuzca bir şey yaptığını düşünmüyorum onurlu ve alkışlanacak bir tek şey varsa oda özür dilemen pişman olduğunu dile getirmen vicdanın sesine kulak vermek kadar zor birşey yok sen bunu yaptın,

Burada mesajımın tüm içeriğiyle tamamen kişisel görüşümdür.Kesinlikle sitemizin görüşü değildir.Ve onu hiçbir şekilde bağlamaz.

Şahsen yaptığın hiç hoş değil.Başkasının para vererek satın aldığı bir üyeliği burada paylaşmanızın ahlaki hiçbir yönü yok.Size binlerin teşekkür etmesi durumu değiştirmez.Şahsen ne üyeliğim ne de yöneticiliğim esnasında bedava rapid üyeliği(premium) hiç almadım.Verilenleri hiç kullanmadım.Ki hala da ücretsiz üyeyim.İnanın bugün 600 küsür mb lik bir office 2010'u indirmem saatlerimi aldı.Üstelik rapid downloader kullandığım halde.Ben başkasının satın aldığı bir üyelikle indirmektense beklemeyi tercih ederim.

Pişmanlığınıza gelince vicdani açıdan sizi rahatlatabilir ama durumu değiştirmiyor.Bizden ziyade rapid üyeliğini paylaştığın kişilerden özür dilemen daha doğru olurdu.Site yönetimi afeder mi bilemem.Ama ben affetmem.Bana kızabilirsiniz.Ama düşüncelerimi söylüyorum.Düşünü ki bir çalışma yapıpta izin alınmadan başka sitelerde veya başka isimlerde yayınlanmasına sert tepki gösteriyoruz.Bu ondan kanımca daha ağır bir durum.Pişman olmuşsunuz ama bazen son pişmanlık fayda vermiyor...Saygılarımla

Vallaha mert adam missin siriusblack2051 kardesim. Mesela baska birisi olsa cezasini ceker; kimseye ozur dilemez ; hic birsey olmamis gibi davranabilirdi. Kimsenin guveni eksilmezdi /

Saygilarimla,

CCoder.

NOT: Hatasiz kul olmaz, unutma. Hele ki bu toplum adami caresizlige itince ... Neyse ; olmus bitmis. Gecmis olsun. Birdaha tekrarlamaman dilegiyle,

--

Pişmanlığınıza gelince vicdani açıdan sizi rahatlatabilir ama durumu değiştirmiyor.Bizden ziyade rapid üyeliğini paylaştığın kişilerden özür dilemen daha doğru olurdu.

kimseye satış yapmadım tekrar söylüyorum arkadaşlar kimseyle para alışverişim olmadı.

hatamı anladım pişman oldum yazdım buraya herkes yapamaz onuda.

ayrıca madem yanlıştı aylardır rapid premium dağıtılıyor keşke konuyu çöpe taşısaydınız

bugün değilde

saygılarımla..

O rapidler başkasının mı? Bende rapidin bi açığı felan var ordan elde ediliyor sanıyordum. Araştırmamıştım hiç. Eğer öyleyse aldığım rapid şifresinden indirmeyi kesicem hemen.

evet lütfen indirmeyin o şifreyle.

gerçekten üzüldüm Zor kazanılan V.I.P uyelıgın gıtmıs ama benım anlamadıgım zaten senın olmayan hesapları ucretsız olarak dagıtmıyormuydun buna yonetım bıse demedı de satıs ına mı kızdı :(

@siriusblack2051 üzülme gerçekten dostum çoğu kez denildiği gibi Hatasız kul olmaz sen de hata yaparak hatanı anladın bence en onemlısıde sen yaptıgın hatanın farkındasın ve buun ıcın özür bile diliyorsun bundan buyuk erdem olmaz bunu unutma emınım suna yönetim senı affedecektır...

insanın vicdanının verdiği ceza hiçbir cezayla karşılaştırılamaz yaptığın gerçekten çok büyük bir ayıp ama hatanı anlamana sevindim vıp üyeymişsin galiba ama elinden alınmış ben hiç rapidshare premium kullanmadım bir tek dosya bile indirmek nasip olmadı forumda görüyordum hatta bunun la ilgili konular da vardı o zamanlar zaten netim yoktu benim bir tanıdığımın premium şifresi çalınmıştı ve onu gördüm elimden ne geldiyse yardım etmeye çalıştım ama olmadı şifreyi geri alamadık gitti ben onun kıvranışını gördüm onun üzüntüsünü gördüm bu kim olursa olsun bence yapılmamalı ben bu zamana kadar 1 terabyte yakın dosya çektim bunları free olarak çektim demek oluyormuş ..

Bundan böyle bu tür şeyler yapmassın inşallah banada bir şifre göndermiştin ve ben onu haala kullanıyorum böyle bir şey yapmış olduğunu bilseydim almazdım

en nihayetinde İşin en ciddi ve önemli kısmı hatanı anlayıp düzeltmen cesaretin ve erdemliğin adına sevindim.

iki gun öncede birisi konu açmıştı motmingten özür dilerim diye aslında portable özür program yapmak lazım :(

şaka bir yana özür ler özel den yapılsa iyi olur. bo konuları gören üyelerin aklına başka şeyler gelir diye düşünüyorum. özür kişlilere özeldir. genele paylaşılması gerekmez.

İlk yazacakken söyleyecek bir şey bulamadım gerçekten.

Kızsam mı, üzülsem mi, hatanı kabul etmenin güzel olduğunu mu söylesem?

Tarafsız olmaya çalışalım.

Çalıntı hesabı satmak gerçekten kötü ve yanlış bir davranış arkadaşlar.

siriusblack, 1 yıldır az çok tanıyorum seni, bugüne kadar hep güzel paylaşımların vardı.

Böyle bir şeyi yapmak yakışmadı sana.Keşke hiç yapmasaydın böyle bir şeyi.

Yine de,her ne kadar yanlış bir şey yapmış olsan da hatanı kabul edip özür dilemen güzel.

Yanlış anlamayın arkadaşlar, ben siriusblack arkadaşımızın nasıl bilirim,severim ve forumda tekrar VIP olarak devam etmesini de isterim,ama yaptığı yanlışı görmeyip sadece özür dilemesiyle arkadaşı tebrik etmek olmaz. Bir yanlış yapmış sonuçta. Bunu görmezden gelmek de bir yanlış olur.

Lakin düşünürseniz, biz forumda neler neler paylaşarak o kadar çok hata yapıyoruz ki!

Bu da ona benzer bir şey.

Keşke böyle bir şeyi hiç yaşamasaydık :( demekle yetiniyorum.

Bu arada,ceza ve af olayı yöneticilere kalmış bu konuda yorum yapmak bize düşmez.

İlk yazacakken söyleyecek bir şey bulamadım gerçekten.

Kızsam mı, üzülsem mi, hatanı kabul etmenin güzel olduğunu mu söylesem?

Tarafsız olmaya çalışalım.

Çalıntı hesabı satmak gerçekten kötü ve yanlış bir davranış arkadaşlar.

siriusblack, 1 yıldır az çok tanıyorum seni, bugüne kadar hep güzel paylaşımların vardı.

Böyle bir şeyi yapmak yakışmadı sana.Keşke hiç yapmasaydın böyle bir şeyi.

Yine de,her ne kadar yanlış bir şey yapmış olsan da hatanı kabul edip özür dilemen güzel.

Yanlış anlamayın arkadaşlar, ben siriusblack arkadaşımızın nasıl bilirim,severim ve forumda tekrar VIP olarak devam etmesini de isterim,ama yaptığı yanlışı görmeyip sadece özür dilemesiyle arkadaşı tebrik etmek olmaz. Bir yanlış yapmış sonuçta. Bunu görmezden gelmek de bir yanlış olur.

Lakin düşünürseniz, biz forumda neler neler paylaşarak o kadar çok hata yapıyoruz ki!

Bu da ona benzer bir şey.

Keşke böyle bir şeyi hiç yaşamasaydık :( demekle yetiniyorum.

Bu arada,ceza ve af olayı yöneticilere kalmış bu konuda yorum yapmak bize düşmez.

morning çok güzel söylemişssin benim gizlim saklım yok onun için buraya açtım konuyu. ayrıca tekrar ediyorum kimseye satış yapmadım para ile.

anladığım kadarıyla dağıttıkların da başkalarının hesapları? eğer öyleyse.. illa parayla satman mı lazım. satmaya çalışman kadar kötü olmasa da millete dağıtman da çok kötü bir şey. kul hakkına vs hiç girmiyorum zaten. bi konu açıp özür yazmakla alkış alıyorsun alkışlayanlara bravo. umarım vicdan azabı çekiyorsundur, yani gerçek anlamda, buraya yazmakla değil. ha bu dediklerimi alınabilirsin, ama herkes şakşaklayacak değil ya, konu açmışsın herkes yorum yapabilir değil mi? yağmuradam doğru söylemiş, son pişmanlık fayda etmez.

Herkes hata yapabilir arkadaşım fakat sen bu hatayı öncelikle telafi etmelisin ve birdaha yapmamalısın asla ve asla fakat yöneticilere sesleniyorum herkes hata yapabilir önemli olan arkadaşın hatasını kabul edip sizlerden af dilemesidir sizleri nezakete davet ediyorum.

..:Başkalarının yaptığı hatalardan dolayı öfkelenirsek, onları değil kendinizi cezalandırmış oluruz.(Emmanuel Kant):....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...