Jump to content

Forumdan Ve Yönetimimizden özür Dilerim

Sirius

Recommended Posts

Arkadaşlar iyi günler. 2 seneden fazla bir süredir üyeyim ve paylaşım yapmaktayım.

yalnız dün açtığım "rapid hesap satılık" isimli konuda kendi hesabım olmayan hesapları satmaya çalışarak yanlış yaptım.

Bu bana yakışmadı ve gerken cezayı aldım arkadaşlar.

Pişmanım siz değerli Üyelerimizden ve yönetimden özür dilerim. Her şeyin bedeli vardır. CEzamı çekeceğim.

TEKRAR ÖZÜR DİLERİM.

Saygılarımla...

siriusblack2051 geçmiş olsun dostum. Keşke satmayı düşünmek yerine bedava dağıtıma devam etseydin. Hakkında hayırlısı olur inş.

satmakla arasındakı tek fark kendısı para kazanamayacaktı ama yıne baskalarının hesabını kullandırmıs olcaktı neyse kardes gecmıs olsun hakkında hayırlısı:)

@siriusblack2051 kardeşim her insan hata yapabilir önemli olan hatalarımızı anlayıp düzeltmektir cezanı almıssın sanırsam VIP üyeliğin gitmiş uzulme duzelecektır ... unutmakı her ınsan hata yapabılır:)

Böyle şeylere her zaman kızmışımdır.siriusblack2051 senin bu forumda vip üyeliğinin alınması yerine senin bu forumda barınman nile bence yasak.Özür dilemeninde bir manası yok.

senin dusuncene saygı duyarım ama bırakta kararı yonetıcıler versın evet belkıde dogru olmayan bır sey yaptı ama bırakta yonetıcıler karar versın ne yapılacagına

Açtığın konuyu görünce şaşırmıştım zaten bu sitede böyle bişey hiç görmemiştim benimde yakın zamanda premiumum çalındı yani nası bişe olduğunu biliyorum sen para verip alıyosun biri geliyo elinden alıyo gidiyo bence bu işleri yaparken kendinizi birazda karşı tarafın yerine koyun ama hatasız kul olmaz hatandan ders aldığı düşünüyorum Geçmiş Olsun

Birdaha böyle bir işe kalkışmaman dileğiyle

arkadaşlar sömürmeye gelince iyi adam ceza aldımı 2 dakkada satıyorsunuz doğru yaptığı iş yanlış olabilir siriusblack kardeşimin fakat o kendi hatasını zaten anlamış bize affetmek düşmez sadece bir daha tekrarlanmaması ve siriusblackın aramızdan ayrılmamasını söylemek düşer.

geçmiş olsun siriusblack en kısa zamanda aramıza bekliyoruz yönetiminde anlayışı bekliyorum saygılarımla

burada yorum yapan arkadaslar kadar tecrubem yok ancak gördüğüm kadarı ile kendisine ait olmayan premium hesapları paylaşan yetmezmiş gibi birde bunun uzerınden para kazanmaya calısan bır arkadas soz konusu bence bu ıki durumda ahlaka sığmaz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...