Jump to content

Windows 7 Web Tech Kamarayi Açmiyur Yardım

taksi02

Recommended Posts

driverı yukledınmı hajım? sistemine gore olanını ama

cevap için teşekürler

driverı yükledim zaten cd sı var ama açılmiyur birde (hajım) nedir anlamdım saygılar

Win.7 Vista kökenli olduğundan kameranın sürümünü tanımamıştır.Kameranın Vista sürümünü bulacaksın veya DriverCherckeR programını bul onunla sürücüsünü otomatik indirip kurarsın

veyahut da bu adresten Driver Magicianı inidir bunu dene

Please register to see this content.

Win.7 Vista kökenli olduğundan kameranın sürümünü tanımamıştır.Kameranın Vista sürümünü bulacaksın veya DriverCherckeR programını bul onunla sürücüsünü otomatik indirip kurarsın

veyahut da bu adresten Driver Magicianı inidir bunu dene

olmuyo ben biraz denedim bendede a4tech kamera var win 7 64 bit hiç tanımadı 32 bit ise loop312p olarak gördü ama kamera açmadıvista driverinıda yükledim aynı(vista da denemedim) bu dediklerim win 7 de

arkadaşlar kameranın kablosunu takın driveri yükleyemediğinizde windows update yi çalıştırın güncelleştirmeleri denetleyin diyin bide windows update den denesin muhtemelen ordan bulur ve yükler.

1-Burdan driverı(vista uyumlusunu) yüklemeye çalış...muhtemelen hata uyumsuz yazılım falan diyecek...yine de devam ettirip yüklemeyi tamamla...

2-indirdiğin dosyayı zipten çıkart...

3-Denetim masasından aygıt yöneticisine gel...orda görüntüleme aygıtları olacak (muhtemelen başında sarı işaretli bi uyarı olacak)..sağ tıklayıp yazılımı güncelle de..açılan yerde sürücü

yazılımını bilgisayarımda tara'yı işaretle...

Gözat deyip 2.maddede zipten çıkarttığın dosyayı bul ve onaylat...

Sorun çözülür umarım...kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...