Jump to content

Sağ Tuş Menü Sorunu

Recommended Posts

Selam Bende Xp Kurarken Yüklendi Ben Orj Xp Gibi Yapmak İstiyorum Nasıl Yaparım Nasıl Kaldırırım

BİLGİSAYARIMDA- DENETİM MASASI VE AĞ BAĞLANTILARIMI KALDIRMAK İSTİYORUM

SAĞ TUŞDA - KOMUT İSTEMCİSİNİ AÇ - KOMUT PENCERESİNİ BURADAN AÇ - ÜST KLASÖRE ÇIK

KALDIRMAK İSTİYORUM

BİLGİSAYARIMI SAĞ TIKLAMADA ÇIKAN - İSO DOSYA OLUŞTUR (CD'den AÇILABİLİR) - İSO DOSYAYI OLUŞTUR(NORMAL) - DENETİM MASASI

BUNLARIDA KALDIRMAK İSTİYORUM LÜTFEN CVP BEKLİYORUM SAYGILARIMLA..... :good:

Sağ tuştan komut aç'ı kaldırmak için,

C:\Windows\system32\ShellExt

klasörüne gir.

Eğer var ise CmdOpen.dll'ye sağ tıkla Unregister de. Eğer yoksa, orada bulunanları say.

Diğerlerini kim hangi sebeple eklemiş bilemem. Programı da bilmem. Yapan/kullanan söylesin. (:

(Bilgisayarıma sağ tıkta iso oluştur? Hangi XP'yi kullanıyorsun allasen?)

Bilgisayarım sağ tuştan "Denetim Masası" kaldırmak için:

Sağ tuştan "Üst Klasöre Çık" kaldırmak için:

Sağ tuştan "Burada Komut Satırı" kaldırmak için:

Please register to see this content.

Yukardaki dosyalarla ilgili eklentileri kaldırabilirsin ama Bilgisayarım sağ tuşa hangi akla hizmet "ISO oluştur" konmuş onu halen çözebilmiş değilim :-)

Eğer başlat menüsündeki listede sağ tuş çalışmıyorsa Denetim masasından "Görev çubuğu ve Başlat menüsü" nü açın, açılan pencereden yukardan Başlat Menüsü'ne tıklayın, Özelleştir'e tiklayin ve yine açılan pencereden Gelimiş'e gelin, ortadaki listedenin en altlarında "Sürükleme ve bırakmayı etkinleştir" kutusunun seçili olmasını sağlayın. Tamam diyerek çıkın sorun büyük ihtimal çözülmüş olacaktır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...