Jump to content

Xp Den Vista Ultımate

ECEL34

Recommended Posts

iyi günler arkadaşlar benim sizlere danışmak istedim bikaç konu vs var şuan kullandım bilgisayar p profesyonel bayadır kullanıyorumda gelelim konumuza arkadaşlar xp ne zamandır kullanıyorum artık ultımate veya windows 7 geçmek istiyorum ultımatın avantajları nasıl xp gore veya win7 göre pc brazda yavas acıldığı hızlansın vs istiyorum win7 forumdan okudum bayada hoşuma gitti ama bikaç soru sordum henuz cevabları gelmedi arkadaşlar sizce ultimate geçmelimiyim yoksa bilgisi olan varsa win7 hakknda ne zaman cıkıcak onumu kurmayalım bırazdaha sabredip pc min özellikleri

3 GB RAM 512 EKRAN KARTI ATI 2400 2.20 GHZ

cevaplarnızı ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

xp den vista ultimate geçmeni tavsiye ederim elbette en iyisini yapmış olursun ben öyle yaptım ve çok memnunum windows 7 ile vista ultimate arasında pek fazla far yok zaten win 7 de kullandım ...

Arkadaşım bende uzun zamandır xp kullanıyordum ve vista denemek için indirdim ve gerçekten benim hoşuma gitti ne kadarda vista bill gates in ölü doğan çocuğu da deseler ben bu sistemi kullanıyordum şuan xp ye döndüm ne den xp ye döndüm derseniz ben bir kaç hafta evden uzakta idim o zaman bilgisayara birşeyler yapmışlar birisi de gelmiş xp yüklemiş bende bu sıcakta üşenüyorum vista kurmaya yine :good: buyur istersen yorumları oku bu gerçekten çok güzel çalışan bir sistem kolay gelsin..

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=70491

kardeşim linkine baktım çok çok teşekkürler sanırım partların toplamı 705 mb felan yapıyo ama cd kopyalamak vs gerekiyo sanırım kurmak için hoşumada gitti açıkçası mennun olmayan yok bikaç yoruma baktım herkes mennun üstelik bide 512 mb ramle o kadar ıyıyse benımkıyle baya ıyı olur dıye dusunuyorum tekrar sağol teşekkürler arkadaşım

arkadasım xp den gecıs yapacaksan vısta yı tavsıye etmem bende onceden vısta ultımate kullanıyodum ama win7 ye dondum ve bırdaha da hıc bır ısletım sıstemını denemeyı dusunmuyorum tabıı wındows 7 nın RC surumu cıkana kadar :good:

arkadaşim zaten ultımate geçicem çünkü forumdaki ultımate win 7 cıkana kadar en ıyısıymıs win7 cıkmasınada var daha el atalım bunada bi genede fıkrın önerin için teşekkürler :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...