Jump to content

Msn Messenger'a Yasak Geliyor

zinnnn

Recommended Posts

57247o.jpg

Microsoft,dünyanın en popüler anlık mesajlaşma servisi olan Windows Live Messenger kullanımına yasak koyuyor;Microsoft'un bu popüler servisine Amerika Birleşik Devletleri'nin ambargo uyguladığı Küba,Suriye,İran, Sudan ve Kuzey Kore'den erişim tamamen kapatılırken,bu ülkelerden Live Messenger'a bağlanmak isteyen kullanıcılar'Error 810003c1' hata mesajını alacak ve ilgili servise bağlanamayacak,ABD nin ambargo koyduğu ülkeler arasında türkiye olmadığı için biz yine gönül rahatlığı ile chat a devam,ya olsaydık :):download1::D

pardon kaynak..

internethaber.com

batacaklarını sanmam biz daha bize zararı olan bizlerin duşmanı olarak gordugumuz kişiler yada ulkelere bir yaptıtım uygulamıyoruz ki(biz rahatına duşkun bir milletiz) mesala israilin filistin halkına yaptıgı bunun için ne yaptık kişisel yada toplum olarak yani geçmişte kaldı der gibiyiz her zaman ki gibi...

Wallaha bence msn Yaramaz ama Ben Digsby Kullanıyorum Bu prg. Cok güzel bununla aynı anda msn facebbok gmail vs vs hepsi ile tek prg. ile yasışıyon konusuyon facebook bıle var cok guzel hepsını acacagıma tek bu prg. acıyorum olay bıtıyo güzel bi olay eğer ilgilenen arkadaşlar varsa

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=92562

bu başlığa göz atsınlar :good: Yorumlardanda belli zate

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...