Jump to content

Cim Bom, Van Nistelrooy Ile Anlaştı.

tonjours

Recommended Posts

Cim Bom, Van Nistelrooy ile anlaştı

Galatasaray, Real Madrid’in Hollandalı süperstarı ile anlaştı.Geçen Kasım ayında sağ dizinden ameliyat olan ve futbola ara veren Hollandalı’yı Haldun Üstünel, ikna etti...

Cim Bom, Van Nistelrooy ile anlaştı

Harun Muslu’nun haberi

Haziranın ilk haftasında İstanbul’da olacak yıldıza yıllık 4 milyon euro ödenecek

Galatasaray, büyük bir dünya markasını daha kadrosuna katıyor. Uzun süredir Ümit’in yerine golcü bakan Sarı-Kırmızılılar, Real Madrid’ten ayrılması beklenen Ruud Van Nistelrooy ile her konuda anlaşmaya vardı. Yurt dışında bulunan Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, Hollanda’da idmanlara başlayan Nistelrooy ile masaya oturdu.

Sözleşmesi feshediliyor

Geçen Kasım ayında sağ dizinden menisküs ameliyatı olan ve futbola ara veren Hollandalı yıldız, tamamen iyileşti ve ay başından itibaren topla idmanlara başladı. Real Madrid’in elinden çıkarmak istediği yıldız ile 2010 yılına kadar olan sözleşmesini karşılıklı feshedeceği öğrenildi. Üstünel’in bonservis ödenmeyeceği için fiyatı yüksek tuttuğu belirtildi.

Kariyeri başarılarla dolu

Haziran ayının ilk haftasında İstanbul’a gelmesi beklenen Hollandalı futbolcuya yıllık 4 milyon euro önerildiği ve Nistelrooy’un da prensipte anlaşmaya ‘Evet’ dediği ifade edildi. PSV’de yıldızını parlatan 32 yaşındaki 1.89’luk dev, Manchester United’ta kariyerinin zirvesine çıktı. Ruud, Alex Ferguson ile anlaşamayınca Real’in yolunu tutmuştu

Kaynak:http://www.haber7.com/haber/20090523/Cim-Bom-Van-Nistelrooy-ile-anlasti.php

İnanamıyorum ya bu yaşta milletin kovduğu adamları transfer etme alışkanlığı bitmedi, bitmeyecek bu gidişle Türkiye'de. Koyu bir GS 'li olarak bu transferi hiç beğenmedim. Gelse dahi kaç yıl hizmet edecek ki bu yaştan sonra ? Daha genç yıldızları görmek istiyoruz ...

Alex Fener'e geldi yıllardır hizmet ediyor aldığının hakkını da çıkarttı, bu yaşında gelseydi ne kadar faydalı olabilecekti. Van Nistelrooy dan da bir fayda geleceğini sanmıyorum. Yinede geldiyse şayet hayırlı olsun ne diyim ...

Birkaç yıl önce bir spiker transfer dönemi için"Bu dönemde çıkan her 10 haberlerden 9 u yalan 1 de yalnıştır" demişti:D

Bende bu oyuncunun galatasaraya gelmesine karsıyım.Ne bu kardeşim sakatlar takımı olduk(daha öncede kewel ve lincon de oldugu gibi).Bak sivasspor a senin bir oyuncuya verdiğin parayla adam takım kurup şampiyonluğa oynuyor 2 sezondur

gençler acele etmeyin belki oda hagi gibi faydalı olabilir.her ne kadar biz türkler yabancıların eskilerine hasta olsak bile bjkli yusuf harika emre harika iş çuıkarıyor.bülent korkmazı ve hakan şükürü tekrar oynatsalar eminimki canla başla oynarlar ve bir çok futbolcu diye geçinenlere fark atarlar.

tahminden kesin sonuç çıkaran sonucunuda katlanır bence...

Ona bakarsanız fenerbahçeye r.carlos gelecekti ve geldi :\ takım tutmuyorum.inanmıyodum bende fakat sizin gibide düşünmedim.Sonucunda pişman olmadım...

SAYGILARIMLA....

arkadaslar inanmayanlar kaynaktan bakabilirler.Haber sitesidemi yalan soyluyo.

Her zaman haber sitesi doğru söyleyecek diye birşey mi var ?

tahminden kesin sonuç çıkaran sonucunuda katlanır bence...

Ona bakarsanız fenerbahçeye r.carlos gelecekti ve geldi :\ takım tutmuyorum.inanmıyodum bende fakat sizin gibide düşünmedim.Sonucunda pişman olmadım...

SAYGILARIMLA....

Evet geldi ama futbol hayatının baharında . 3 - 4 yıl gelecek gelecek dediler 3 - 4 yıl sonra tuttular bunun sonucunda ne oldular fotomaç gibi gazetelerin adı kolpaya çıktı =))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...