Jump to content

Home Editionda Yardım Destekte Dizin Açılmıyor

mutluerol

Recommended Posts

arkadaşlar xp home editon service pack2 bilgisayarımla birlikte geldi ilk aldığımda. fakat bir kaç formattan sonra yardım ve destek merkezinde dizinin açılmadığını farkettim. bunu halletmek için microsoft tan ilgili yüklemeyi buldum şu:http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=tr&FamilyID=2a086526-ae89-4cb3-a819-e6da160f2e66 fakat yüklemeye çalıştığımda yüklemeye çalıştığınız uygulama sisteminizdeki service pack ten daha eskidir. bunu service pack yüklü değilken yükleyebilirsiniz uyarısı veriyor ve yamayı yüklemiyor.

bilgisi olan arkadaşlardan çözüm ve bilgi bekliyorum. saolun.

sp3 lü bi sürüm ile format atarak tekrar kurulum yapın servis paketi olmayanı bulman zor olabilir.

sp3 xp home cd si için:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=90118[/CODE]

kardeş ben bunu indirdikten sonra 700mb gider zaten bu siteye geldi kbu ay kotayı aştık:) üç sistem indirdik:) daha külfetsiz çözümü yokmu bu işin? gerçi ay başında kota sıfırlanınca gene indiricemde bir kaç sistem.. saol.

kardeş ben bunu indirdikten sonra 700mb gider zaten bu siteye geldi kbu ay kotayı aştık:) üç sistem indirdik:) daha külfetsiz çözümü yokmu bu işin? gerçi ay başında kota sıfırlanınca gene indiricemde bir kaç sistem.. saol.

zaten amacım lisans sahibi olduğun için bunu tavsiye ettim. bide xp home de sanırsam 5 kere yeniden kurdunmu lisans bitiyor.crack kullanmak gerekli.

zaten amacım lisans sahibi olduğun için bunu tavsiye ettim. bide xp home de sanırsam 5 kere yeniden kurdunmu lisans bitiyor.crack kullanmak gerekli.

valla ben e naz 10 kez format atmışımdır 2.5 yıldan beri sayısını hatılamıyorum yani. sen 5 dedin kimi 11 diyo kimi sınırsız diyo. şimdilik öyle bir sorunla karşrılaşmadım da bu yukarda bahsettiğim sorunuma bir çare bulamadım. hayret bu kadar zor olamamalı bu. ama nedeni bence yabi microsoft güncellemesi yada bir trasformasion paketi ile tema yüklemiştim o.bi keseresinde microsoftta bu konuyu incelerken. bi güncellemenin açıklamlaarında vardı bu güncellemeyi yüklediğinizde yardım ve destekte dizin çalışmayabilir diyordu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...