Jump to content

Görev Yöneticisi Kullanıcı Sorunu

hacken

Recommended Posts

kardes ılgın ıcın once tsk ederım ama dedıgın yerde ısaretlı kardes ben virus dıye tahmın edıyorum yada kayıt defterınde bı problem var ama cozumu nedır bılmıyorum varsa baska bı cozumlemen yazarsan allah razı olsun

Windows'a önceden girdiğiniz kullanıcı adını değiştirmek aşağıdaki adımları izleyerek değiştirebilirsiniz.

Önce yukarıda anlatıldığı gibi kayıt düzenleyicisini (Regedit) başlatın. Daha sonra sırayla "HKEY_LOCAL_MACHINE" ana anahtarı altında yer alan "Software", "Microsoft" ve son olarak da "Windows" anahtarlarının önündeki artı (+) işaretine tıklayın.Fare ile "Current Version" anahtarına tıklayın.

Gezginin sağ penceresinde "RegisteredOwner" tanımını arayın. Burada Windows'un başlatılması sırasında tanımladığınız adı bulacaksınız.Bu adın üzerine çift tıkladığınızda küçük bir pencere açılır. Bu penceredeki alana yeni adı girebilirsiniz

Buraya bakar msın kardeş?

kardesım senden gercekten ılgınden dolayı allah razı olsun ama kayıt defterınde ole bı kayıta raslayamadım aradım yok kardesım ya baska bı cozum var mı

kardes sadece gorev yonetıcısınde ısım gorunmuyor benım aklıma gelen spyware vırusunden dolayı dıye tahmınım var ama net deıl ılk defa gelıyor basıma

evet attım veee oldu kardes cok tesekkur edıyorum bırde bıse daha danısıcam ıslemcıyı asırı kullanıyor ya işlemlerde takıp edıyorum en basıt programda bıle 05 08 10 oluyo bazen bı kac ıslemde ıslemcı kullanımında %70 e ulasıyor sebebı ne olabılır bu durum resetten sonra hala devam edıyor

Önemli değil kardeşim..İşlemcinin aşırı kullanan bazı virüsler var biliyosun.Bunlar genelde sistem dosyalarına dadanır.Sistem dosyalarına bak dikkatini çeken bir şey varsa (CPU kullanımı %100 gibi) virüstür büyk ihtimal eğer öyle değilse bilgisayarını bi temizle derim.Hatta uzun süre format atmadıysa format at.Ama güncel bir cd ile.Hadi kolay gelsin..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...