Jump to content

Tnctr'yi Diğer Forumlardan Ayıran En önemli

korkmazmemet

Recommended Posts

dikkatimi çeken en önemli nokta hoşgörü,tartışmaya açık bir platform ve ortam ne kadar gerilsede ölçü taşmıyor ve saygı çerçevesinde noktalanıp tatlıya bağlanıyor,samimiyet ve elbette bir program yada sorun yüzünden saatlerce pc başında sörf yapmanıza gerek kalmadan herşeyi bulabilirsiniz,bu yüzden tnctr vazgeçilmez..

benimde ilk üye olduğum forum sitesi bilgisayarın b sini bilmezken burda çok şey öğrendim en azından format atmayı :) ama bi bakıma da kötü oldu arkadaşlar tanıdıklar sürekli rahatsız ediyolar telefon açıyolar şu çalışmıyo bu çalışmıyo format atıver felan bide burda arkadaşlık çok güzel ve seviyeli inanıyorumki ilerde daha iyi olcak bağlantı sorunları falan halledildiği zaman borçlarım bitsin tnc ye bağış yapcam benimde bi katkım olsun

benim sebebimde aradığım bi içeriği bir çok forumda bulabilecekken tnctr hariç hiç birine tam olarak güvenmemem. yani sanki tnctr ailemmiş gibi :) ona güvenim tam

iyiki var tnctr

en büyük sebebi SAMİMİYET

burda herkez birisinin sorununu kendi sorunuymuş gibi yardımcı olması veya olmaya çalışması

yetenekli ve paylaşımcı üye ve yöneticilere sahip olması

Evet samimiyet çok güzel bu forumda.Gerçi başka bir foruma girdiğimde yok...

+ Site yönetimi harika, çok iyi çalışan Mod. ve Admin. lerimiz var.

Hem de bu site diğer siteler gibi (tabir-i caizse) delme-çatma, kabataslak bir site değil.

Üye çoğunluğu bilgili, seviyeli, teknik insanlar.

Uzun lafın kısası TNCTR gerçekten kalite :)

Benim nedenim yok. Sadece nikotin oranı yüksek sanırım bağımlılık yaptı bırakamıyorum :D Günde çok rahat 8 saat tnctr alıyorum. Valla kendi forumuma daha uğradığım yok yakındada üyelik doluyor bu gidişle yenilemeyecem onu. Yada bir tnctr bırakma merkezine gidip tedavimi olsam ya yardım ediiin :):(:)

Turkish Network Community adındanda anlaşıldığı gibi Türkleri ortak bir ağ üzerinde toplamayı amaçlıyor.Bunu gerçektende çok iyi yapıyor.Diğer forumlar gibi sadece slogan olarak belirlenip, kenara atılmış birşey değil.

Tanımdanda anlaşıldığı gibi burda bir aile gibiyiz.Yani sorularımızı sorabiliyoruz ve sorularımıza anında cevap alabiliyoruz.Yeri geliyor muhabbet edebiliyoruz.Yeri gerliyor kendi kişisel hayatımızla ilgili sorunlarımızı burada açabiliyoruz.Bu forumdan önce birçok forumdan bilgi alış-verişi içinde bulundum ama hiçbir foruma böyle bağlanmadım :) Gerek adminler, gerek modlar, gerek bilgili üyeleriyle bence TNCTR bir numara.Mesela www.frmtr.com diye bir forum var herkesin bildiği.2 milyon üyesi var, fakat bu ortam orda yok.Buda aradaki farkı gösteriyor.

Turkish Network Community adındanda anlaşıldığı gibi Türkleri ortak bir ağ üzerinde toplamayı amaçlıyor.Bunu gerçektende çok iyi yapıyor.Diğer forumlar gibi sadece slogan olarak belirlenip, kenara atılmış birşey değil.

Tanımdanda anlaşıldığı gibi burda bir aile gibiyiz.Yani sorularımızı sorabiliyoruz ve sorularımıza anında cevap alabiliyoruz.Yeri geliyor muhabbet edebiliyoruz.Yeri gerliyor kendi kişisel hayatımızla ilgili sorunlarımızı burada açabiliyoruz.Bu forumdan önce birçok forumdan bilgi alış-verişi içinde bulundum ama hiçbir foruma böyle bağlanmadım :) Gerek adminler, gerek modlar, gerek bilgili üyeleriyle bence TNCTR bir numara.Mesela www.frmtr.com diye bir forum var herkesin bildiği.2 milyon üyesi var, fakat bu ortam orda yok.Buda aradaki farkı gösteriyor.

Oraya yoldan geçen, gelen, giden herkes üye abi.Aynı kalitede değiliz yani.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...