Jump to content

Xp Ve Vista Driverları Tek Paket Içersinde

Recommended Posts

hem xp için hemde vista için uyumlu bir driver pack paketi

konuyu fikir olarak veren Emre90 kardeşime teşekkür ederim ...

miracledriverpackx86x64.jpg

Audio_x64_903.4

Audio_x86_902

Audio_x86_903.4

Cablemodem_x86_810

Cardreaders_x64_812

Cardreaders_x86_812

Chipset_x64_902

Chipset_x86_812

Gaming_x64_812

Gaming_x86_812

Graphics_A_x64_903

Graphics_A_x86_903

Graphics_B_x64_903

Graphics_B_x86_903

Graphics_Mobile_x64_903

Graphics_Mobile_x86_903

Graphics_x86_902

Lan_x64_903.1

Lan_x86_812.3

Lan_x86_903.1

Masstorage_x64_903.2

Masstorage_x86_810

Masstorage_x86_903.2

Monitors_x64_809

Monitors_x86_809

RemoteControl_x86_809

Touchpad_Mouse_x64_812

Touchpad_Mouse_x86_812

Tvcard_x64_903.1

TVcard_x86_812.1

torrent link

http://www.torrentdownloads.net/search/?search=Miracle Driver Pack x86-x64 For XP & VISTA 2009

rapidshareye upload edemezmisiniz ? ayrıca bu konu hakkında birşey sormak istiyorum... atıyorum elimizde driverlar var bunları 7z ile sıkıştırıp programın ıcındeki driver olan bölüme atsak sistemi taradıgında görürmü ? buna benzer bır program daha ındırdım forumdan drıverları tarıyor sarıysa yuklenmedi yesılse yuklendi vs.. gibi belki denk gelmişsinizdir elimizdeki driverları 7z ile sıkıştırsak driver klasörü içine atsak programın onlarıda görürmü ? ve yazıcı vista tarayıcı camera vs bu driverlari driverpacks sitesinden nereden ındırıyoruz teşekkürler şimdiden

rapidshareye upload edemezmisiniz ? ayrıca bu konu hakkında birşey sormak istiyorum... atıyorum elimizde driverlar var bunları 7z ile sıkıştırıp programın ıcındeki driver olan bölüme atsak sistemi taradıgında görürmü ? buna benzer bır program daha ındırdım forumdan drıverları tarıyor sarıysa yuklenmedi yesılse yuklendi vs.. gibi belki denk gelmişsinizdir elimizdeki driverları 7z ile sıkıştırsak driver klasörü içine atsak programın onlarıda görürmü ? ve yazıcı vista tarayıcı camera vs bu driverlari driverpacks sitesinden nereden ındırıyoruz teşekkürler şimdiden

driverları pack lesende normal bi cd de çalışmaz ama örneğin sen o driverların kurulum süresini istemiyosun da sadece kendi pc ne göre bişe istiyosun o zaman bir tane driver magic ile driverlarını yedekle daha sonra onları nlite ile entegre et bu sayede kurulu yazcın - kameran v.s herşeyin yüklenir

ustelık de buraya bı göz at istersen :D

bende birsey sormak istiyorum .. bende bir cista bilgisaar var onu Xp yapıcam ama bazı driverleri Xp ye göre yok onu nasıl yapıcaz ..

onun ıcın olan konu lınkı

arkadaşım ben bu driver paketini indiriyorum bunu cd yazıp sistemi kurduktan sonra cd takıp otamaik olarak o kendimi kuracak yoksa biz tek tekmi? kuracaz bilgilendirirsen sevinirim ne zamandır böyle bişey arıyordum inşallah vistada bi sorun çıkarmaz emeğin içn teşekkürler

arkadaşım ben bu driver paketini indiriyorum bunu cd yazıp sistemi kurduktan sonra cd takıp otamaik olarak o kendimi kuracak yoksa biz tek tekmi? kuracaz bilgilendirirsen sevinirim ne zamandır böyle bişey arıyordum inşallah vistada bi sorun çıkarmaz emeğin içn teşekkürler

Vista da sorun cıkarmaz ama xp de cıkarabılır bu xp ıcın dıger taraftakıler tam olarak calısmaktadır sahsen ben teknık cd mde kullanıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...