Jump to content

Böyle Bir Reklam Türkiye'de Olsaydı?

mustafa.mg

Recommended Posts

türkiyede olsa maf ama türkiyenin doğusunda olsa bombalar keleşler yağar üstüne :D bütün krolar abanır

1 - Konuşmasını yorum yapmasını öğren öyle yorum yap arkadaşım. Doğuluysak kimliğimizde doğulu yazıyorsa bu bir suç değil hatta bizim için bir gururdur neden diye sorarsan biz sizin gibi el bebek gül bebek büyüyüp boş kelimelerle ömür çürütmek yerine okumanın ,efendi olmanın ,evinin, namusunun,ÜLKE nin değerini bilerek bir faydamız olabilirmi diye düşünerek yaşıyoruz.

2 - Reklam için gayet iddaalı bir reklam ve emin olun Türkiye şartlarında yapılabilecek olsaydı Türkiyede de birileri eminim yapardı :D

3 - Paylaşımı yapan arkadaşıma :D . iyi forumlar..

Bu ülkede yaşayan insanlar hırsız değil. Neden üklemiz insanlarını beğenmiyorsunuz. Hırsızlık oranları Avrupa ve ABD ile karşılaştırıldığında çok düşüktür. Bazı ahlaksız siyasetçi, memur veya her kim yaptıysa onların yaptıklarını neden sürekli millete mal ediyorsunuz. Bu ülke üzerinde yaşayan insanlar harama göz ucuyla bile yüzyıllarca bakmamıştır, hala da bakmamaktadır..

1 - Konuşmasını yorum yapmasını öğren öyle yorum yap arkadaşım. Doğuluysak kimliğimizde doğulu yazıyorsa bu bir suç değil hatta bizim için bir gururdur neden diye sorarsan biz sizin gibi el bebek gül bebek büyüyüp boş kelimelerle ömür çürütmek yerine okumanın ,efendi olmanın ,evinin, namusunun,ÜLKE nin değerini bilerek bir faydamız olabilirmi diye düşünerek yaşıyoruz.

2 - Reklam için gayet iddaalı bir reklam ve emin olun Türkiye şartlarında yapılabilecek olsaydı Türkiyede de birileri eminim yapardı :D

3 - Paylaşımı yapan arkadaşıma :D . iyi forumlar..

çok güzel cevap vermişsin teşekkürler....

Türkiyede olsa benim gözünü para bürümüş hemşerim o camla hiç uğraşmaz akşama kadar orada yakar sigarasını dön sağa dön sola nöbet tutar kimseyi yaklaştırmaz akşam olunca amcaoğlunun kamyonunu getirtir o durağı olduğu gibi söker eve ******ürür.Sonra evdeki çoluk çocuk elektrikli mutfak aletinden tutunda lav silahına kadar üstünde bilimum şey dener ve parayı kapar...He hatta artık akşama kadar bekleyemeyen azılı kardeşlerimizde var onlar gündüzsever.Geçen gün gündüz gözüyle bizim evin kapısını tekmeleyerek kırmayı başaran arkadaşa da burdan tekrardan saygılarımı arz ederiz.Çoluğunu çocuğunu ve anasını gözünden öpmekle yetinirim...

Bunu sadece Türkler arasında yaparım.Ama yabancı insanlarla bu türde konuşan arkadaşlarımı çok haşladığım olmuştur.Ama bizbizeyken gelip burda benim atam Çorum'u kurtardı benim dedem bunu yaptı demenin luzumsuz kendimize özeleştiri yapmanın ise gerekli olduğunu düşünüyorum.Hem biraz da "Biz Türkler" damarını kabartmanında kimseye bi zarar getireceğini düşünmüyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...