Jump to content

Pcdeki Güncellemeleri Nasıl Kaydedebilirim?

murat_88

Recommended Posts

XP SP3 kullanıyorum.İşletim sistemine ve programlara ait guncellemeler var.Format atıcam ama bu guncellemeleri bir sekilde koruyup format sonrasi tekrar kullanmak istiyorum.İmage falan istemiyorum,sistem zaten bir dll dosyası yuzunden de hata veriyor.Yardımcı olursanız sevinirim...

iyi günler...

sorunuzun cevabı olarak eğer windows update downloader programı ile sp2 yada sp3 sonradı güncelleştirmeleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz..tabi isteğiniz bu yönde ise..ama tek tek format sonrası kurulum çok zaman alıcı olmaz mı :D

Belki kotalı olduğu için korumak istiyordur.Ama ne yazık ki kurulu sistemden güncelleme alınmaz.

morning arkadaşın dedigi gibi kotalı kullanıcım ve sistemden guncelleme yapmak istiyordum.Forumda araştırdıgıma gore ;

Birincisi: C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download klasörü altında ki dosyaları formattan sonra yine aynı yerine kopyalamakla

İkincisinde ise:yine C:\WINDOWS\$hf_mig$\ altındaki KBxxxx klasorleri icindeki update klasorundeki update.exe leri calıstırmakla

bu yöntemlerle olmuyormu acaba??

tabi ben indirmem kendi xp mi yaparım dersen forumda hfslip anlatımı ve 150mb büyüklüğndeli dosyayı indirip dersi anlatsan nisan 2009 a kada güncel bir xp cd sine sahip olursun.sanırım kotalı bi kullanıcı olduğn için 150 mb çok sorun olmaz fikrindeyim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...