Jump to content

Kurulumda Hata Çıkıyor Yardım Edermisiniz.

murathassoy

Recommended Posts

Arkadaşlar ben kendime ait ßir Format kurulumu hazirlamak istedim ama Driverler yüklenirken (3/10 da çok bekliyor) Ve ayrıca (4/10)'a geldiği zaman da %62 de Hata vermeye ßaşlıyor. Bir arkadaşımın sayesinde ayarladik ama beceremedim komutlarla ve Nlite hakkinda pek fazla ßilgim yok. Bana yardımcı olaßilirseniz çok sevinirim.

hata.jpg

Sanal sürücüye yeterli miktar ayırmadığın için olabilir.Tavsiyem, UltraISO ile isonu aç, OEM klasöründe büyük yer kaplayan sürücüleri sil.10 MB'ın altındakiler kalsın.

Böylece o ekranı gereksiz yere beklememiş olursun.

Pc Çok Kasiyor O yüzden öle Yapiyor Sen Pc 1 gb ram se sen bunu 512 ram sanal sürücüye verr biraz daha erken bitirir ama bu işlemi yaparken normal pc bişi çaliştirma senin pc benim pc gibi dandik iseee :) Bende O Sorun çıktı normal pc format atarkenn bir sorun vermiyor sadece biraz geç bitiriyorr

2.5 GB ram'in varken sanal makineye 128 MB mı verdin? Cimrilik etmişsin yazık sanala :)

Yok be morning Ole oldugunu ßilseydim 1024 verirdim :D

128 yazdigina ßile dikkat etmemişdim sindi baktim ßuldum oldu Saolun hepiniz gercekten en zor anımda yetiştiniz hepinize cok Tsk

Valla Tsk butonuda kullandim :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...