Jump to content

Az önceki Ilginç Durum

NoobAccountant

Recommended Posts

arkadaşlar az önce tnctr de T-rock kullanıcı adı ile giriş yaptığımı gördüm..ama ben yaklaşık 1-1buçuk saattir salondayım e odamın kapısı kapalı.ve bizim evde kimse tnctr üyeside ğil ben hariç...hatta o kullanıcı adına gayriihtiyari mesaj bile yazdım...

buna mantıklı bi açıklama yapıcak varmı :)

geçen gün banada murat diye bir kullanıcı olarak giriş yaptım diye gösterdi birde kullanırken sayfayı yeniledim öyle gözüktü birşeyler karışıyor heralde bir dakika boyunca murat gözüktüm sonra yenildediğimde eski halene döndü..

ben birde bütün gece oyun oynadım karnımda açtı uykusuzdumda birden öyle görünce yatma vakti geldi dedim :) ...çok garip oluyor insan..

demin biberli zeytin yedim o mu dokundu acep? :) dicem ama ben kolay kolay kafayı bulan biri değilim...Allah aşkına bi kişi bi açıklama yapsın..iyi saatte olsunlar mı geldi odama?

ayrıca banlatıcak yada kendimi banlatıcak bişey yazmam ben bilginize...mesajını okursanız görürsünü t_rock arkadaşın..yani benim yazdığım :D onlada beni banlarlarsa forumların vah haline :D

şeyi merak ediyorum :D Bi gün sk8er_boi nin üyeliğiyle karışırsa benim üyelik. Acaba napardım :)

heralde pasif üyeleri temizler embesil embesil soru soran ve başlık açanlarıda banlar hatta ip den yerlerini tespit edip (üstün amerikan teknolojisi) psikolojik baskı yapardın :D

şeyi merak ediyorum :D Bi gün sk8er_boi nin üyeliğiyle karışırsa benim üyelik. Acaba napardım :D

ismail yapacaklarını tahmin bile edemiyorum :)

@wmismail sen bu sorun bitene kadar forumdan çıkma bi bakmışın banlanmışın 13 yaş altı üyelerin tnctr özgürlüğünü elinden aldın 13 yaş altı gerçi bu saatte sütünü içmiş mışıl mışıl uyuyodur ama sen yine dikkat et 13 yaş altı kullanıcıların hışmına uğrama :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...