Jump to content

Live Messenger Kaldırma Problemi

Recommended Posts

arkadaşlar live messengerin son sürümünü yükledim aile koruması olan sonra silmek istedim sadece aile korumasını silemdiğim için hepsini kaldırdım pc den (messenger,mail,fotoğraf galerisi,aile koruması ...) tekrar yüklemek istediğimde bu sildiklerimin hepsi yüklü olarak gözüküyor ve yükleyemiyorum. başka sürümlerini de yüklemeyemiyorum yeni sürümü yüklü önce onu kaldırın falan diyor ama yüklü falan değil denetim masasında gözükmüyor revo uninstaller dada gözükmüyor c dede yok nasıl yüklü gözüküyor anlamdım yardım cı olursanız sevinirim messengersız kaldım...

Please register to see this content.

verdiğim linkteki programı indir.makinana kur.microsoftun kendi yazılımıdır.Güvenle kullanabilirsiniz.Aynı sorunu bende yaşadım,bu programla çözdüm.

yüklü oldugu halde görünmeyen microsoft yazılımlarını sisteminizden kaldırır.böylece yeniden kurulum yapabilirsiniz.

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

öncelilke benim de sorunum aynı idi sonra o programı indirdim kurdum ve görünmeyen yazıılımı gösteriyor fakat bir halta yaramadı sonra regedit ten kayıt altına altıdgı yerlerin hepsini de sildim

ve bütün ilgili klasörleride sildim ve tekrar regeditten programı aradım varmı diye bir kalıntı tertemiz hiç birşey kalmamış reg de

fakat ne bela birşey ise bu program yükle dediğimde hala yüklü diyor aslında bu microsoft yüzünüden

herhal diye düşünüyorum kardeş temp falan nereye kalıntı atma ihtimali vasra herşeyi sildim ki zaten pc de ondan başka programda yok kaldırmadıgından

fakat çözümü yok eger bilen biri varsa aydınlatmasını isterim bizleri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...