Jump to content

Oem Programi Çoook Lazim

Recommended Posts

bilgisayarı sağ tıklayıp özellikler dediğimizde işlemci özelliklerini gösteren yazının yanında kendi ismimizi kendi reklamımızı yapacağımız bir oem programına iğtiyacım var. Ben bilgisayarcıyım bendeki oem programı gitti. CD leri düzenlerken yanlışlıkla onuda attım. hardiskimde yedeklerim var dı ama onun bir dosyasınıda virüs programı silmiş iş görmüyor. yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekürler. Sizlere bol başarılar dilerim.

biz bu işlemi m$ xp de bi txt dosyası oluşturup adını oem.ini olarak değiştiriyoduk sys32 ye kopyalayıp olay tamam oluyodu tabi txt içeriğini ayarlamanız gerekiyor, bir bit eşlem resminide oemlogo.bmp olarak adlandırırsanız resminizde görülebilir

çok sağol ben googlede bulamadım bulduklarım da virüslü çıktı. Bunu müşterinin bilgisayarından deniyorum sonra bakacam virüs varmı diye umarım yoktur. Teşekürler.Sizlerinde yarıma ihtiyacınız olduğunda her konuda yardım ederim

çok sağol ben googlede bulamadım bulduklarım da virüslü çıktı. Bunu müşterinin bilgisayarından deniyorum sonra bakacam virüs varmı diye umarım yoktur. Teşekürler.Sizlerinde yarıma ihtiyacınız olduğunda her konuda yardım ederim

Aşağıdaki linkten indir kardeş.. Denenmiş ve virüslü falan değildir..

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...