Jump to content

Setup Dosyası

emutlu

Recommended Posts

14cth8o.jpg

Arkadaşlar merhaba.. Elimde böyle bir program var.. Bu programın kurulmamış hali..

Setup'a tıklayınca katılımlı olarak C'ye kuruluyor.. Program crack istemiyor.. Full kuruluyor..

Ben bu programı tek setup dosyası şeklinde birleştirmek istiyorum.. Yine katılımlı olarak C'ye kurulacak..

Ancak tek dosya olarak görünecek.. Katılımsız olsa da olu ancak katılımlı kurulursa daha iyi olur...

Yardımcı olacak arkadaş varsa sevinirim :dribble:)

Bahsettiğin işlem .sfx oluşturmak ise benim dediğim daha farklı bir şey galiba.. Bu kurulmamış hali çünkü..

Ben tek dosyayı tıkladığımda otomatik olarak bu dosyalardan setup dosyasını görecek ve kuruluma başlayacak...

Yani bu kadar çok dosya değil tek dosya görünmüş olacak.. Orada okla görünen setup dosyası gibi..

Install Creator Pro adında bir program bulup denedim.. Tek dosyaya çeviriyor ancak yukarıdaki dosyaları C/Program Files'ta bir klasör içine çıkarıyor..

Aynı şey yani.. Ben tıkladığımda programın seçtiğim dizine kurulmasını istiyorum. Komutu verdiğimde setup dosyasını görecek ve kuruluma başlayı full olarak gerçekleştirecek.. İlginize şimdiden teşekkürler.. :(

Winrar ile SFX arşiv yapacaksın. Aşağıdaki kısma setup.exe yazacaksın.

Kurulum başlayınca dosyaların tempe açılacak ve kurulum katılımlı olarak başlayacak.

Kurulum bitince dosyalar tempten silinecek.

1405q.png

El elden üstündür.. Hallettim arkadaşlar. Menüde birkaç ince ayar yapmak gerekiyormuş..

Çıkartılacak yolu C/Program Files gösterdim.. Çıkarttıktan sonra çalıştır bölümüne setup.exe yazdım..

Simge yükleme bölümünden .ico yükledim.. Modlar bölümünde paketi geçici klasöre aç seçeneğini işaretledim..

Ve arşivledim.. Bu arada TEMP klasörünü açtım.. Dosyaların çıkarılması ve program kurulduktan sonra silinmesi olayını gördüm..

Katılımlı olarak süper kuruldu. İkonu da ekledim.. Çok tatlı.. Sağolasın necooy..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...