Jump to content

Akıla Ihtiyacım Var

edim61

Recommended Posts

Arkadaşım bu işler yalan.Alayı dolan.

Sen boşver bak takılmana.Gez toz erekek arkadaşlarınla..

Bu kız milleti çok nazlanmaya başladım.bende geçirdim bir dizi olay.aynı senin gibi olmadı.olan bana oldu.kız havasını ortaya koydu..

Benden sana tavsiye zaten ömür kısa.Bak takılmana.Elbet birgün senide bulur bir seven insan.

Hocam bende bi kıza aşık olduydum.2 ay peşinde koştum.İşten çıkar çıkmaz bahane bulup yanına gitmeye uğraştım.Sabah akşam düşündüm.2 ay sonra böle böle dedim.Kız olur dedi.2 hafta çıktık.Sonra bir nazlar şöle böle.Lan dedim senin gibi kıza lanet olsun.(içimden).Sonra dedim ayrılalım.1 hafta sonra başkasını bulmuş.Yani hocam.Gönül işi tek taraflı olmuyor.Onu kendine bağlaman gerek.Eğer olmazsada başka birini bulacaksın.Bu arada ondan ayrıldıkdan sonra bi tane doğru dürüst kız bulamadım.Bartınlı kızların bir çoğu bir cebe bakıyo birde altındaki arabaya :). Bizde 2 side yok.Allah sonumuzu hayır etsin.

İsmail abi çok doğru demiş.Ya aslında aşık falan olmayacaksın, al başına belayı...

Bu kızlar neden böyle bilir misiniz? Neden kendi havasında, süsünde püsünde? Neden hiç seni düşünmez?

Tek bir sebep var : ÇOK DEĞER VERİYORUZ. İnanın bana şu an Türkiye'deki bütün erkekler anlaşsa ve mevcut kızların hiçbirine bakmasa, o kızlar, nazlarını cazlarını çekecek birini bulamaycaklarından; en makul adama gidecekler (ki o da biz oluyoruz :)) Kim ne derse desin bence olay bu; Kişiye hak ettiğinden çok fazla değer verirsen, önemsersen o iş hayatta olmaz.Ama maalesef biz Türk milleti :) olarak kendimize dur diyemediğimizden, tezcanlı (Erzincanlı gibi oldu :)) olduğumuzdan bunu başaramıyoruz.Yani Tempra modunu bırakmak lazım :D Geç abi Lamborghini moduna :D Bas git kızın önünden, tüm havanla :D Bak bakayım sana sellektör çakıyor mu çakmıyor mu? :D

Biliyorum : Son cümlenin kalitesi biraz düşük oldu :D

Bunu da biliyorum : Ne çok :D kullandım ya :)

yıllardır kararlılıkla denemedigin birşey ler olmalı bence oda şu; hayatı oluruna bırak sürekli istedigini elde etmek için ugraşma bunun saplantı haline gelmesi daha vahim olur senin için. Kızı kendi hayatına bırak ama bakalım neler olacak. Senin kaybetme korkusu içinde yaşamıyor bence nasılsa hep yanındasın sürekli hemde. Çok can sıkıcı bir durum olsa gerek.

Benden sana bir hikaye... dersi sen çıkar.

Sene cumhuriyetin 75.yıl olduğu sene... bir kız arkadaş var artık olayı aştık onla canım cicim falan filan hiç ayrılmıyoruz ama ortada resmi olarak bir çıkma yok. Ben tabi abayı zaten yakmışım bunada şükür deyip gidiyoruz. Onunda aynı şeyleri düşündüğü sanıyorum tabi. Sonra farklı üniversiteleri kazanıyoruz.. Tabi aklım hep onda. Cep telefon daha yeni yeni yayılıyor gençlikte. Hemen numarasını buldum ve yine telefondan aynı sohbet muhabbet samimeyet. Birgün artık bu işi resmileştirme zamanı geldi dedim ve bir mesajla ilanı aşkı yaptım. Sonra baktım arıyor. Büyük bir heyecanla açtım telefonu ve ne duyayım adamın biri bana küfür saydırıyor. Neye uğradığımı şaşırdım. Sonra kız tekrar aradı ya işte kusura bakma o benim sevgilim falan dedi. Artık o andaki halimi daha doğrusu enayiliğimi anlatacak kelime yoktur herhalde. Bütün gezmeler tozmalar canım cicimler yalanmış. Demekki kızlar her yakınlık gösterdiklerine aşık olmuyorlar. Tabi biz enayi erkelerde bundan ümit alıyoruz. Neyse herşeyde bir hayır varmış. Şimdi iyiki olmadığı için binlerce şükür ediyorum. :)

Bende seninle hemen hemen aynı durumdayım dostum. :dribble:

anlıyorum hocam beki nasıl hissediyorusun onu gödügünde misal arabayal biyere giderken radyoyu degiştirirken ben fites degiştirmiyorum kaza ile elim carpar rahatsız olur diye onu görüdügüm zaman kendimden geciyorum ama vaz gecemiyorum

Arkadaşım kız eğer öyle düşünüyorsa zorlamanın bi anlamı yok. Sen kıza ne istediğini belli etmişsin. Eğer istemiyorsa boşver bırak gitsin kanka kız mı yok bize ?

Ki zaten bu durumda çıkıyor olsanız kız seni kölesi gibi kullancak. En ufak bi hatanda terk ederim hissi verecek sana sonra uğraş dur küsmesin diye...

Bırak bir iki ay kızı kendi haline. Mesaj atma arama görüşme.. Bir ay sonra davet et bi cafeye.. Oturun konuşun.Bakalım ne gibi değişiklikler var. Eğer hayatından mutluysa bırak gitsin..

Nerden biliyorum. Bu durumun tam tersi şu an benim başımda var..

Yani son olarak kızı kendi haline bırak. Sıkma. Kovalanıyor hissi verme kıza. Tempra modundayken kabul etmez zaten ne söylesen de :dribble:

Merhaba öncelikle ricamı kabul edip yorumunu yazdığın için çok teşekkür ederim :)

Ayrıca döktürmüşün tebrikler....

hiçbi türk kızının çok peşinden koşmayın...bizim kızlarımız az bi yüz gördümü peşinden koşturur bunu marifet sanar....o bi gün kabul etse bile büyük ihtimalle yalnız kalmıştır ve boş bir omuz arıyordur...ve o zamanda seni kölesi gibi kullanır aynen yukarda yazdığı gibi... bi gün sıkıldım artık der.. ya da sen sıkılırsın kaprislerinden... bence aranıza kesin bir sınır koy kendini kullandırma, bak mutlu zamanında yanına geliyormu sadece ihtyacı olucamı geliyor yoksa... unutamam deme bi gün başka biri karşna çıkınca unutursun merak etme... ne kadar salakmışım dersin.. diyenler oldu çooookça:))

Bence buradaki yazılanları takma hiç. Mücadeleye devam et burnundan getirme kızın. Benim anladığım kız senden hoşlanıyor ancak senden başka bir davranış bekliyor. Onun için yapabileceğin genelde birşey yok ancak duygularını ağızdan değilde hareketlerinlede belli etmelisin alıştıracaksın kendini ona geceleri ateşler içinde uyanarak ağızını musluğa dayayıp su içer gibi sonra bak izle sen olmayınca neler yapıyor diye.

Eğer seni arıyorsa unutmaki senden farklı bir beklentisi var yani aşka açık birisi ancak taktik farklı buda kızın yapısından kaynaklanıyor. Bazı kızlar sevgiyi ispatlanmasını ister sende bişiler yap işte.

unutma ; Gözlem beceri ve uygulama.

Vede sakın mücaleden vazgeçme. çünkü yıllar geçtikten sonra "keşke" demeyesin güzel kardeşim..

ben demiştim çünkü :D

ii tmm bende bunu yemiş gibi yapiim :D

Afiyet olsun. :D

Aşk; ;incelik ister canım

hoyrat olma

beni böyle sev değiştirme

boşver anlama

bir güç savaşı değil bu

kendi haline bırak

Galibi yoktur ki hiç

AŞK BU UNUTMA ...

T.Tevetoğlu

Herkes aşkın kitabını yazmış :D müthiş yorumlar okudum sizleri tebrik ederim...Mevlana der ki: "Aşkın şerhinde akıl, çamura saplanmış eşek gibi yattı kaldı."

Dostum derim ki: Değerini düşürüp peşinden koşma, gençlik aşkı hevestir geçer.

Seni kullanıyo olabileceğini düşünmedin mi hiç? Kızı arabayla gezdiriyosun,hesabı sen ödüyosun...bi iki cilveyle seni oltaya getirip oltadaki yeme kuyruk sallar böyle tipler...

Yarın öbürgün birini bulacak ,arkasında durduğun yüzüne bile bakmaz emin ol!,hatta bi gün seni sevgilisiyle tanıştırırsa hiç şaşırma!! ...Bu kadar zamandır uğraştığın halde hala bi noktaya varmadıysan,henüz hoşlanma evresindeyken,kıza daha çok bağlanmadan,daha geç olmadan,daha fazla üzülmeden belli kararlar almanın zamanı gelmiş demektir...

En yakın zamanda söyleyebileceksen yüzyüze,olumsuz cevap vereceğini dşünüp yüz bulamıyosan da bi mesaj yaz...;sana benim baktığım gözle kimse bakamaz,kimse seni tanıdığım bu kalple tanıyamaz...kimse seni benim kadar sevdiğine inanmıyorum...bu hiç olmadı ve hiçte olmayacak...diye hatta birazda abartılı bi mesaj yaz..yada gözünün içine bakarak söyle...

muhtemelen yine sallayacak...arada bi cevap istemiyorum..evet veya hayır..ikisinden biri? diye diret...

1-)evet derse;şimdiden söyleyeyim...seni baya bile bile süründürür(alıştırmışsın)...nazına naz katar.seni binbir pişman etme olasılığı yüksek(sen ipleri eline alana kadar) ama en azından kafandaki soruları gidermiş olursun...

2-)hayır derse;ki bu ihtimal daha yüksek...şimdiden söyleyeyim...kafanı bu kadar kurcalamasından daha az acı verir bu ihtimal...belli bi zaman sonra unutursun...kimler unutulmuyo kiii...biriyle 5 yıl çıktım...hayatımın aşkı diyodum...şimdi yüzü bile aklıma gelmiyor

Ne yaparsan yap ..şimdiki durumundan daha fazlasını yapman gerektiği bi gerçek

Seni kullanıyo olabileceğini düşünmedin mi hiç? Kızı arabayla gezdiriyosun,hesabı sen ödüyosun...bi iki cilveyle seni oltaya getirip oltadaki yeme kuyruk sallar böyle tipler...

Yarın öbürgün birini bulacak ,arkasında durduğun yüzüne bile bakmaz emin ol!,hatta bi gün seni sevgilisiyle tanıştırırsa hiç şaşırma!! ...Bu kadar zamandır uğraştığın halde hala bi noktaya varmadıysan,henüz hoşlanma evresindeyken,kıza daha çok bağlanmadan,daha geç olmadan,daha fazla üzülmeden belli kararlar almanın zamanı gelmiş demektir...

En yakın zamanda söyleyebileceksen yüzyüze,olumsuz cevap vereceğini dşünüp yüz bulamıyosan da bi mesaj yaz...;sana benim baktığım gözle kimse bakamaz,kimse seni tanıdığım bu kalple tanıyamaz...kimse seni benim kadar sevdiğine inanmıyorum...bu hiç olmadı ve hiçte olmayacak...diye hatta birazda abartılı bi mesaj yaz..yada gözünün içine bakarak söyle...

muhtemelen yine sallayacak...arada bi cevap istemiyorum..evet veya hayır..ikisinden biri? diye diret...

1-)evet derse;şimdiden söyleyeyim...seni baya bile bile süründürür(alıştırmışsın)...nazına naz katar.seni binbir pişman etme olasılığı yüksek(sen ipleri eline alana kadar) ama en azından kafandaki soruları gidermiş olursun...

2-)hayır derse;ki bu ihtimal daha yüksek...şimdiden söyleyeyim...kafanı bu kadar kurcalamasından daha az acı verir bu ihtimal...belli bi zaman sonra unutursun...kimler unutulmuyo kiii...biriyle 5 yıl çıktım...hayatımın aşkı diyodum...şimdi yüzü bile aklıma gelmiyor

Ne yaparsan yap ..şimdiki durumundan daha fazlasını yapman gerektiği bi gerçek

hocam ustam sana söliyecek söz bulamıyorum belliki sen bendende cok baglanmışsın ve bu sevgi seni olgunlaştırmış; teşşekür ederim bu yorumun için

Dostum tüm arkadaşlar bir şeyler yazmış

Benim sana tavsiyem eğer bu hayatta bir şey istiyorsan onun sana gelmesini beklersen çooookkk beklersin Eğer bir şeyi istiyorsan sen ona gitmelisin.Şunuda unutmaki aşk kontrolsüz giderse cebinde ne zaman patlayacağını bilmediğin bomba gibidir. Kısaca kontrol hep sende olmalı

Eğer onu istiyorsan elde etmek için çaba göstermelisin

Haaaa kısa bir not daha eğer gerçekten istiyorsan elde edilemeyecek hiç bir şey yokk Bunu aklından çıkarma

Sana Başarılar dilerim :(:D :D :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...