Jump to content

Cdrw/dvd Rom Bos Dvd GÖrmÜyor

crystml

Recommended Posts

Selam arkadaslar cdrw/dvd rom okuyucum,normal olarak cd ve dvd leri okuyor hatta bos cd lerıde goruyor, ancak bos dvd koydugum zaman gormuyor 15 gun evvel sp3 kurdum bunun sebebı bu olabılırmı yada neden kaynaklanır bunu nasıl cozerım bana yardım edersenız mınnettar olurum ılgılenen herkeze sımdıden tesekkur ederım.

Arkadasım aynı sorun bende de var yazılmamıs Dwd lerı okumuyor ama yazılmıs herseyı okuyor bunun sebebını bende pek bılmıoyorum ama tahmınede bulunayım sana DwD-R(YaZaN) Değil senın kı ondandır büyük ıhtımal PC'ciye falan bosuna goturme DwD-R Al 50 YtL bende almayı dusunuyorum

1.si Yanlış işlev hatası alıyormusun

2.Dvdrw markası?

CDW/DVD TSST corp SHM522C HICBIR ILETI ALIYORMUSUN DEMISSIN HAYIR HIC BIR ILETI VERMIYOR.

1.si Yanlış işlev hatası alıyormusun

2.Dvdrw markası?

CDW/DVD TSST corp SHM522C HICBIR ILETI ALIYORMUSUN DEMISSIN HAYIR HIC BIR ILETI VERMIYOR.

Güncelleme yapabiliyorsan yapmayı dene.Yada Yazılımını sil yeniden kur...

Olmaz ise dvd rw ende küçük bir delik olacak oraya tığ falan bişi ile bas 10 sn bekleyerek sonra dene bakalım...

Olmazsa buradayım [geç cvp veririm ama burdayım :) ]

Arkadaşım ufak bir göz atsan anlarsın aslında senin elinde cd rw / dvd rom yani cd yaza bilir okuya bilir ayrıyetten dvd okuya bilir yani boş bir cd yi okursun ama boş bir dvd yi okuyamzsın yani boş bir dvd okuya bilemn için cd rw değilde dvd rw olsaydı ozaman hem cd okurdun boş olanı hemde dvd boş dvdyi okuyamamışının sebebi budur. inşallah yardım cı olmuşumdur.

aynı sorun bendede var arkadaşlar dvd yazıcı

başka bir pc den çektiğim dvd leri okumuyor film hariç

arkadaşım senin sorunun da yazılan dvd den kaynak lana bilir bazı dvdlerde okuma gözleri farklıdır. bu yüzden dvd yazarken düşük hızda yazdırmasını söyleyin arkadşlarınıza

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...