Jump to content

Uzun Süre Aradan Sonra Halısaha Ağrıları :)

wmismail

Recommended Posts

Arkadaşlar hep düzgün konu açacak deiliz :rolleyes:

Biras muhabbet edelim ya..

6 aydır maç yapmıyordum.. Bu gün sabah çağırdılar maça gittik, öğlen bir maç daha, şimdi maça gidiyoruz.. Yürüyemiyorum ama maça gidiyoruz işte.. Şu an bu satırları yazarken resmen işkence çekiyorum :unsure:

Yarın 9 da ders var.

SoruM şu :jump: Duş almak dışında yapabileceğim mantıklı bir çözüm var mı ağrılar için :D

valla aynı sorun bende de var ya bende geçen gün 8 ayın ardından halısaha maçına gittim bide geç gittik ısınmadan hemen paldur küldür maç a girdik bende valla kasıklarımın ağrısında yürürken zorlanıyorum seni çok iyi anlıyorum ama ağrıların için birşey diyemem nasıl geçerirsin ..

Abi ben yaklaşık bir ay gitmedim, geçen Cuma arkdaşlarla birlikte gittik.Isınmadan, aralıksız 2-3 saat oynadık.Onlara bir şey oldu mu bilmiyorumda bana bir şeyler olduğu kesin :unsure: Şu an minik bir topa bile vuramıyorum :jump: Sanırım böyle durumlarda çok önemli bir şey yoksa, yatıp dinlenmek en iyisi :rolleyes:

2 gün ağrıların azalmaz.. Ağrı Kesici v.s idare ediceksin artık.. :rolleyes: Esneme haraketleri biraz olsada azaltır.. uzun zaman sonra olduğu için böyle mesala 5 gün sonra gidip bir daha yaparsın maç sonrası ağrı v.s olmaz.. :unsure:

İSMAİL ABİ SEN GALİBA MAÇA ISINMADAN OYNADIN ONDAN AĞRIYODUR MAÇA BAŞLAMADAN ÖNCE Bİ 10 DK ISINMA YAPMANIZI ÖNERİYORUM BEN ŞAHSEN DENEDİM Bİ KEZ MAÇ YAPMIŞTIK EVE GELDİĞİMDE HEDER OLMUŞTUM DİZ KAPAĞIMIN ALTLARI ÖZELLİKLE ÇOK AĞRIYODU DAHA SONRAKİ MAÇTA 10 DK ISINDIM DAHA SONRA MAÇ YAPTIK GERÇEKTEN HİÇ BİR AĞRI OLMADAN EVE GELDİM YORGUNDUM TABİ Kİ O DA DOĞALDIR AMA AĞRI YOKTUR BENİM TAVSİYEM EVDEYKEN BİLE PC BAŞINDAYKEN HERZAMAN SABAH Bİ SPOR YAPIN OTURA OTURA ARKA ÇAPTA BÜYÜR :rolleyes:

abi kusura bakmayın yazıları büyük yazıyorum ama alışkanlık oldu ama düzeltcem bundan sonra yazmıcam böle özür dilerim

Walla ısınmak önemli ama önceden alınan enerji daha iyy ve maçta fazla yorma kendini al gülüm ver gülüm kaslarını açmadan pozisyona girersin feleğin şaşar.Kasıkların yırtılabilir.Yan bağların esner yırtılabilir ısınmak tabiki önemlidir.Ha kas gevşetici ilaçlarda kullanabilirsin ama maçtan sonra maç öncesi alma sakın maxaljin die bi ilaç var dene.birde şu ayakların ağrırsa maçtan sonra duş alır almaz ayağını yüksek te tut.Ufak masajlar yap.benden bu kadar bol gollü maçlar :rolleyes:

Abi ısınıyoruz ya :lol: Erken gittik ortada şey yapan oynadık biras :lol: ısındık baya yani..

Neyse ya zaten kendi kaleme gol attım edu gibi.. Bi de kavga çıktı :) ööle bitti bakalım sabah derse yetişebilcem mi. Devamsızlık hakkı dolu :) 5 dk geç kalsam bitti..

:lol: öyle yapcaz abi artık.. Ölmüş durumdayım ya..

Aslında en iyisi düzenli, kavgacı olmayan bir 12 kişi çıkartıp her hafta maç yapmak..

kesinlikle öyle zaten alışıyosrun bi süre sonra ne ağrı ne sızı ne kavga :)

dostum ağrıkesici ve kas gevşetici iğne en hızlı formül yada sıcak su ama hamam yada savuna olmalı tek çare değilse bir hafta çeken demesi

muscoril amp+ dikloron amp karıştırt yap sabah akşam 2 güne kurtarırsın

eke ders var sabah 9 da :) Ya bir de uzun zamandır pc başındayım. Kilo aldım baya..

Off.. Belim ağrıyo ki nasıll...

Neyse ya :lol: Masaj yaptıracak birini bulcaz artık :lol:

Valla ismail yine en orijinal fikir(masaj) senden gelmiş ama nafile fayda vermez senin ayaktaki lifler sana şimdi küfrediyo haberin olsun

en az 4 -5 gün hatta bi hafta daha devam edecek az çekmedim sürekli yapmadığın zaman böle oluyo bi de sen abartmışın ya

1 günde o kadar futbol maçı yapılır mı kardeşim.....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...