Jump to content

çin Telefonları

ECEL34

Recommended Posts

arkadaşlar malumunuz türkiyede çin telefonları vs gitgide yaygınlaşıyor ve biçok kişi bu telefonlar hakkında bilgisi vs yok piyasa birçok modeli mevcut telefonu tanımayan olmadı gibi ayarları vs birçok kişi bilmiyor onun için bi aşağıaki sitede tüm çin telefonlarıyla ilgili yardım vs alabilirsiniz saygılarla bir teşekkür yeter :rolleyes:

http://www.anycoolcepforum.com/index.php

kardeşim bu telefonların biçok modeli mevcut bazılarını atılıyor bazılarına ise atılamıyor biçok yöntem vs kendimiz deneyerek bulduk forumu incelersen zaten anlarsın kardeşim

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...

bu tür telefon alıpta memnun olan görmedim fotoğraf kalitesi düşük oyun program atılmıyor sadece tv özellikleri var diğer hiçbirşeye güvenmeyin sağlam servis güvencesi bile yok+ şerefsiz çinlere gitmesin para[/CODE]

Yok oyun program gayette atılıyor.Fotoğraf kalitesine bişey diyemem hiç kullanmadım çin malı telefon.Kullanmamda ama çamur atmanın alemi yok kullanan arkadaşlarım var tv lerini de izliyolar.Dokunmatikte, program oyun müzik gırla.Gayet güzel kullanıyor.Ha ömrü ne kadar olur orası şüpheli ben nokiadan şaşmayanlardanım...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...