Jump to content

Hp Notebook Driverlerimi Bulamıyorum?

®êaLi§†

Recommended Posts

S.A. Arkadaşlar yeni laptop pc aldım vista yüklü olarak bana yolladılar yalnız ben vista'yı sevmiyorum onun için kaldırdım. Yalnız benim pc ye uygun xp cd si çok zor buldum sebebi SATA RAİD'lerin olmaması.Zar zor pc'yi xp ye dönüştürdüm ama şimdi driverlerini bulamıyorum. Yardım edecek bir arkadaş olursa walla verecek bol bol duam var.

Sistem Özelliekleri

Pc Marka ve Modeli: Hp Pavilion dv5-1212et

İşlemci: AMD Turion X2 Dual Core 2.2 Ghz

Ekran Kartı: 512 MB Ati Radeon

HDD: 250 GB

Ram: 2 GB

Sitede bu pc'nin SATA RAİD'lerinin yüklü olduğu bir işletim sistemi var mı yok mu bilmiyorum ama ben yaklaşık 8 tane xp cd'si denedim olmadı. Eğer varsa sitede böyle bir modifiye işletim sitemi linkini verirsenir ben indiririm çok iyi olur arkadaşlar. Bakana da yardım edene de çok teşekkür ederim arkadaşlar...

ARKADASIM BILMIYORUM BURDAN BAKTINMI AMA BURDAN BULABILIRSIN DRİVERLERİNİ KOLAY GELSIN...

Please register to see this content.

Çok sağol kardeşim ama o siteye bakmıştım ama ordaki driverler benimkine olmadı. Genede çok sağol kardeşim...

XP DriverPack Xp Driverlarının hemen hemen hepsini buluyor hiç bulamazsan Bu konuya bir bak derim

Sağol kardeşim ama sana kesin cevap vermek için partların hepsini indirip kurduktan sonr yanıt verebilirim...

hp nin sitesinden bulabilirsin ben 8 senelik pc nin kini bile buldum işletim sistemi olarak

tabiki tnc xp kuş gibi hafif ve stabil ben de vardı sata entegreli xp arkadaşlara kuruyodum

bir arkadaşınkine kuramadım sata entegreli olmasına rağmen tnc xp yi deneyeyim dedim

oldu benim anladığım kadarıyla sata entegreli xp olmuyor birde güncel olması lazım

tnc xp sp3 çıkmış onu indirebilisin vista olsun diyorsan tnc vista derim

Dostum burada xp sürücüleri ve nasıl kuracağın anlatılıyor. Buradaki anlatılanları uygularsan yükleybilirsin, ben de bunlara göre yükledim sorunsuz bir şekilde bütün sürücüleri tanıdı. Ayrıca buraa sata sürücü ekleme nasıl yapcağın da anlatılıyor.

Please register to see this content.

• 3 ay sonra...

aynı sorun bendede var hp pavlion 3510 nr kullanıyorum ses kartı hariç hepsini kurdum ama ses kartını bulamadım xp kurdum ama cok eziyet cektim sizin sitenin hazırladıgı bir xp buldum elinize sağlık birde ses driverinı bulabilirsem cok guzel olacak

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...