Jump to content

Nod32 Kullanıcı Adı Ve şifreleri Tam 100 Tane

nemonemo

Recommended Posts

Tam 100 tane kullanıcı adı var içinde programa girin bekleyin o kadar

yanlıs yere acılmıssa tasıyın bızahmed :D

Link

http://rapidshare.com/files/230656357/Nod32.exe.html[/CODE]

Md5

[CODE]87BB586209D2E7C49664662453A43244[/CODE]

Emege saygı

Bence gereksiz.İlk defa böyle bir yorum yapıyorum.

Please register to see this content.

İnsanları buraya direk yönlendirmeniz daha mantıklı.Türk milleti hazıra bu kadarda alışmasın.Hem zaten programını denedim fakat kurulum falan biraz garip.Ayrıca kurduktan sonra bulunduğu dizine xml,js sayfalar açıyor.HTML sayfayı direk açınca activex etkinleştirmek gerekiyor.Bazı insanlar bunu virüs olarak algılayabilir.

paşa keyifleri bilir algılasınlar kendi zararına bana bişey olmıyacakki ben onların iyiliğini düşünüyorum

Benim seni sözüm yok.Zaten teşekkür butonuna basmıştım.Yani bu kadar hazıra alıştırma kimseyi.Program yazmak vs.. Zamanını kaybediyorsun.Bırak sadece şu siteye girip bakmayı bari yapsınlar.

madem hepiniz çok biliodunuz kendiniz acsaydınız konuyu bi konu açalım dedik içine ettiniz!!!

Kardesim ofkelemenme hemen ... Seninkiler biterse o sitelerden islerini halletsinler diye veriyor arkadaslar linkleri ! Icine edilmiyor yani ... :D

Saygilarimla,

CCoder.

arkadasım sen beni anlamadın oradaki linkler bitmiyor her gün güncelleniyor her gün yeni keyleri buluor :D

Saygılarımla,

arkadasım sen beni anlamadın oradaki linkler bitmiyor her gün güncelleniyor her gün yeni keyleri buluor :p

Saygılarımla,

madem hepiniz çok biliodunuz kendiniz acsaydınız konuyu bi konu açalım dedik içine ettiniz!!!

O zaman biraz araştırma yap TnCTR de de bu tip linkler var Forumumuzu kirletmeye hakkınız yok

ben senin bidiğin o tip linklerden vermiyorum arkadaşım benimki bir program ve bunda bütün keyleri buluor yaklaşık yüz tane sec beyen al ama senın dedıgın linklerde 1 gun ıcın en fazla 10 tane var asıl sen boyle gerek siz mesaj lar ile forumu kirletiyorsun

arkadaşlar nod32' nin birde sınırsız olanı var (sınırsızdan kastım 15000 gün küsürlü kullanma hakkı olanı) şimdi bu bahsettiğim versiyonla sizin yayınladığınız keyli olan versiyonlar arasında fark varmı ? güncelleme, zararlı virüs listesi vs...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...