Jump to content

Liselerde Utandıran Anket Sonuçları

wmismail

Recommended Posts

Önce cahilliği tanımlamak gerek sonra eleştirmek. Yukarda bir kaç kişi dışındakileri tanısan ne olur tanımasan ne olur? Gerçi lise ögrencileri önce anasını babasını edebini tanımalı. Antalya bu konuda gerininde gerisinde malesef..

Öğrenciler sallamıştır. Gırgır olsun diye böyle birşey gerçek olamaz.

Zaten büyük olduğunu iddia eden tevazu yoksunu bu gazetenin doğru bir haber yazdığı ancak hava raporunda görülebilir, aklı başında vatan evladıda iyi/kötü reklamını yapmaz bu vatan haini gazetenin.

Öğrenciler sallamıştır. Gırgır olsun diye böyle birşey gerçek olamaz.

+1 çünkü hergün gördükleri Şanlı İstiklal Marşımızın Şairini nasıl olur da tanımazlar.

Zaten büyük olduğunu iddia eden tevazu yoksunu bu gazetenin doğru bir haber yazdığı ancak hava raporunda görülebilir, aklı başında vatan evladıda iyi/kötü reklamını yapmaz bu vatan haini gazetenin.

memleketinden dolayı olaya objektif bakabileceğini düşünmüyorum ama çok doğru bir noktaya parmak basın.

felaket tellalı , yapay gündemci , milleti oyalayan gazete, bile değil kağıt parçası bunlar.

Önce cahilliği tanımlamak gerek sonra eleştirmek. Yukarda bir kaç kişi dışındakileri tanısan ne olur tanımasan ne olur? Gerçi lise ögrencileri önce anasını babasını edebini tanımalı. Antalya bu konuda gerininde gerisinde malesef..

tespitlerin düşüncelerin gerçekten yerinde ama bu olayı antalya geneline yayman yanlış olmş sanki.türkiye genelinde yapılsa bu anket çok farklı bi soonucun çıkacaını sanmıyorum ben :)

Evet ya öğrenciler dalga geçmişler ya da bu haber yalan,, lise4. sınıfa gelen bir öğrenci 12 senedir istiklal marşını söylüyor da mehmet akif ersoy u nasıl tanımaz,, mevlana yı nasıl tanımaz,, enver paşa yı nasıl tanımaz,, ayşe kulin,, yunus emre 'yi nasıl tanımaz,, insanları karalamak için ellerinden geleni yapıyorlar...

Ayıp o yanıyı yapan büyük! gazete ve Büyük! sahibinindir. Bukadar cahillik yoktur hiçbir yerde. Zaten düşünsenize tanıyorumlar çok olsaydı nasıl haber olurdu bu aşatırma. Reklam yapmak böyle olur işde. He artı olarak da bunun 3/1 i kadarı bile varsa oda bu Büyük' ün yayınları sayesinde olmuştur. Büyü dizilerinden zaman mı kalıyor ki gençlik birşey öğrensin. Eğer ki bu yayındaki bilgilerin vahimliğine inanıyorlarsa önce kendilerinden başlamalılar. Ki zaten şuan bu taploya bakıp ne büyük iş başardıklarını kutluyorlar..

hürriyet gazetesine inanmak ne kadar doğru tartışılır şayet bu gazete bir kaç ay önce dünyadaki tüm ülkelerin haritasını çizerken Türkiye'nin doğusunu komple kürdistan olarak kapatmıştı...

:D ben bu konuda karamsar değilim

ilk videoda dünya devi amerikanın halkı, ikincisinde onları yakalamış türk gençliği...

muasır medeniyetler seviyesinde olduğumuza şüphem kalmadı izleyince :)

amerika

videoyu göremeyenler için link;

http://www.youtube.com/watch?v=fFA4srOKe0M[/CODE]

türkiye

videoyu göremeyenler için link;

[CODE]http://www.youtube.com/watch?v=5n6Rgc7SA-w[/CODE]

sıfır kilometre çocukları bunlarla beslersen sabahtan akşama kadar bunlara özenir tabi.

kız çocukları manken erkekler topçu.. yaşasın fabrikasyon üretim, tek tip insan üretme çiftlikleri..

hatta

yaşasın dümdüz liseler katsayı yok öss öys yesede yemesede.. (şimdi yanıp dönüoruz aman mesleki eğitim diye..)

bred pite özgürlük :) (bu cümleyi slogan şeklinde söyleyince daha güzel/eğlenceli oluyor )

kusura bakmayın çok yaralıydım, epey kan kaybettim kaybedişlerimde.. kendimi de..

+1 çünkü hergün gördükleri Şanlı İstiklal Marşımızın Şairini nasıl olur da tanımazlar.

Tanimayan öğrenci çoktur merak etme.

Üniversiteye gelmiş ve hala yazilari heceleyipde okuyan öğrenci varsa. Mehmet Akif Ersoy'uda tanimayan insanimiz çoktur.

evet Atatürk ü sormayı unutmuşlar.. [kenan evren i tanımasa da olur]

katılıyorum "amerikan askerlerine bizim çocuklar diye hitap etmişti.Aynı zamanda kürt diye birşey yoktur karda yürürken çizmeden çıkar gard gurt sesidir demişti :))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...