Jump to content

Mavi Ekran Hatası

gulasor

Recommended Posts

Asus m51v serisinden laptop var vista yüklü maglum vista çok sorunlu çogu programımı çalıştıramıyorum xp ye geçmek istedim ama mavi ekran hatası veriyor hdd leri

görmeden hatayı veriyor acil yardım sizlerden

dostlar....

eger kendi d sinde recovery bölümü varsa onu silip komple biçimlendirmelisin sorun yaratıyor..2 cisi modifiye olmayan bir xp ilemi formatlamaya çalısıyorsun?sana tavsiyem modifiyeli sata driverlı driver entegre edilmemiş bir modifiyeli xp dene benimde başıma geldi birkaçtane modifiye xp denedim birini kurdum neticede sanırım driver çakışması sorun yaratıyor..

eger kendi d sinde recovery bölümü varsa onu silip komple biçimlendirmelisin sorun yaratıyor..2 cisi modifiye olmayan bir xp ilemi formatlamaya çalısıyorsun?sana tavsiyem modifiyeli sata driverlı driver entegre edilmemiş bir modifiyeli xp dene benimde başıma geldi birkaçtane modifiye xp denedim birini kurdum neticede sanırım driver çakışması sorun yaratıyor..

recovery sildim aynı hata veriyor hata olarak chdsk/f çalıştırarak sabit diski denetleyin kontrol edin ve koruyucu bişeylrden bahsediyor stop 0x00000078 (0xf78de524, 0xc00000034

bunun gibi hata veriur

recovery sildim aynı hata veriyor hata olarak chdsk/f çalıştırarak sabit diski denetleyin kontrol edin ve koruyucu bişeylrden bahsediyor stop 0x00000078 (0xf78de524, 0xc00000034

bunun gibi hata veriur

reklam gibi olmasın ama shanexpsp3 diye modifiye bir xp deniyorum mavi ekran veren makinalara :-)) genelde kuruyor..sende dene sonucu yaz buraya..

reklam gibi olmasın ama shanexpsp3 diye modifiye bir xp deniyorum mavi ekran veren makinalara :-)) genelde kuruyor..sende dene sonucu yaz buraya..

saol arkadaşım bendeki tncxp var onuda denesem olurmu peki ve duydugum kadarıyla sataları kitliyorlarmış bir yazılımla öyle bişey varm yada bios tan yapılack bir durum varmı

sonra shanexp attıktan sonra tekrar vistaya geçişte bir sorun yaratırmı peki

• 4 ay sonra...

Donanım çakışmazlığı hatası olabilir.YAkın zamanda laptopunun içini açıp kurcaladınmı.

Başarının sırrı nedir?

Doğru Kararlar

-Doğru karar almanın yolu nedir?

Tecrübe

-Tecrübe kazanmanın yolu nedir?

Yanlış kararlar...

Güvenlik Paketi v1

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=107534[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...