Jump to content

Otomatik Driver Kurulum

Recommended Posts

ABİLERİM BEN BU KONU ACILDIMI VEYA VARMI BILMIYORUM AMA O KADAR ARASTIRMA YAPTIM GOREMEYINCE BI ISTEKTE BULUNAYIM DEDIM...

ŞİMDİ ABILERIM O KADAR MODIFIYE XP YAPAN ABILERIM ARKADASLARIM VAR, BENIM ISTEGIMDE SU ABILERIM ŞİMDİ TUM DRIVERLERINI FORMAT ESNASINDA KURAN XP LER VAR VE COK GUZELLER AMA BENIM ISTEGIM DRIVERLERIN FORMAT SONRASI BASKA BIR CD VEYA DVD TAKIPTA FORMATTAN SONRA OTOMATIK SURUCULERI KURAN BIR DRIVER CD VEYA DVD ISTIYORUM AMA BEN BU KONUYLŞA PEK ALAKALI OLMADIGIM ICINDE BU KONUDA BILGILI ABILERIMDEN RICADA BULUNUYORUM EGER BOLE BI SEY YAPMALARI MUMKUN MU VE YAPABILIRLERMI ACABA, TABIKI ABILERIM BENIMKI BI RICA BI ONERI TABI ABILERIM COGU KISININ İŞİNE YARAYACAGINI DUSUNUYORUM SİMDİDEN COK TESEKKURLER ABILERIM...

MORNING ABIM KENDI MXP SINDE BOLE BISEY YAPMIS AMA PEK CALISMADI ABIMI KOTULEMEK ICIN SOLEMIYORUM BUNLARI SADECE ABIMIN CALISMASI GIBI BI CALISMA YANI SADECE DRIVER KURULUM CD OLSUN DIYE ORNEK AMACLI SOYLUYORUM KI MORNING ABIMIN YAPTIGI MXP DE MUHTESEM DEMEDEN GECMEK ISTEMIYORUM... :good:

ŞİMDİDEN HEPINIZDEN ALLAH RAZI OLSUN....

ben bir kaç ay önce öyle bir driver cd si indirmiştim yaklaşık 600 mg falandı xp nin neredeyse bütün driverları vardı içinde ve bir çok sistemde denedim xp yi kurduktan sonra aygıt yöneticisinden yüklenmeyen driverları sağa tıklayıp güncelle diyerek yüklüyor bilmiyorum forumda varmı ama ben nerden buluğumu tam hatırlamıyorum kardeşim..

VALLA ABİCİM BEN GOOGLE DEN ARATTIRDIM OTOMATIK DRIVER KURULUM DIYE AMA BIRSEYE BULAMADIM EGER HATIRLARSANA YARDIMCI OLURSAN SEVINIRIM ABICIM...

VALLA ABİCİM BEN GOOGLE DEN ARATTIRDIM OTOMATIK DRIVER KURULUM DIYE AMA BIRSEYE BULAMADIM EGER HATIRLARSANA YARDIMCI OLURSAN SEVINIRIM ABICIM...

Linki verdim.Drp Driverpack 1.0 Beta 6 Türkçe yazısına tıklayınca ulaşacaksın aradığına.

Biraz araştırma yapsanız, rahat bulursunuz aslında.

Drp Driverpack 1.0 Beta 6 Türkçe

Ekleme : Bir de harflerini küçültürsen iyi olur.Sebebiyse büyük harflerele yazmanın bağırmak anlamına gelmesidir.Benim için sorun olmaz ama yanılmıyorsam böyle bir kural vardı. :good:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...