Jump to content

İsso Pack 5 Beta V2 Xp Nize Vista Ve Win7 Görünümü

didyou

Recommended Posts

Evet arkadaşlar benim de kullanıyor olduğum bi patch ı sizlerle paylaşmak istedim.İsso pack 5 beta v2.Çoğu kişi sıkıcı xp görünümünden sıkılıyor ve bazen vista veya win7 görünümüne geçmek istiyor ama tam aradığını bulamıyor.Ben de onlardan biriydim ama bu sefer az çok aradığımı buldum :clapping:.İsso project tarafından hazırlanan İsso pack size 3 farklı transformasyon seçeneği sunuyor(Görsel açıdan).Bunlar ;

Xp den Vista ya

Xp den Windows 7 ye

Xp den Mac os x Leopard a geçiş imkanı sunuyor.

Ayrıca kurarken dikkat ederseniz kaldırırkende sorun çıkmıyor.En azından ben denedim ve sorunsuz olarak kaldırdım ve eski görünüme kavuştum.

DOWNLOAD http://www.mediafire.com/?limn2mwtnvv

Kurulum : 1- İlk olarak dönüştürmek istediğiniz sistemi seçiyorsunuz

i5605_1.JPG

2- İkinci adım olarak kurulum biçimini seçiyoruz Normal installation diyoruz.

i5606_2.JPG

3- Üçüncü adımda yükleyeceğimiz bileşenleri seçiyoruz.

i5607_3.JPG

4- Dördüncü adımda yükleyeceğimiz programları seçiyoruz.

i5608_4.JPG

5- Bu adımı da böyle geçiyoruz.

i5609_5.JPG

6- Bura da da gerekli yerleri işaretliyoruz ve Transform a tıklıyoruz böylece dosya kopyalama işlemi başlamış oluyor.

i5610_6.JPG

Ayrıca bizzat forumumuz üyeleri için bizzat denenmiştir.

Benim masaüstüm den ss ler Win7 ;

i5614_ads305z.JPG

i5611_Win7.JPG

Mutlaka geri dönüşüm noktası oluşturarak kurunuz arkadaşlar gerçi ben oluşturduğumda geri dönüşüm noktası kayboluyor kaldırdığım zaman ise gene program üzerinden uninstal seçeneğini kullanarak kaldırıyorum ve sorun çıkmıyor.Ayrıca rahatca kullanmak istiyorsanız 1 gb ram iniz olmalı.Ayrıca program upload dışında bütün konu içeriği resimler vs tamamen bana aittir.Kurulumu belirtildiği gibi yaparsanız sorun olmaz ama çıkabilecek her türlü sorunda Aktuelforum sorumlu tutulamaz sonuçta program ın yapımcısı biz değiliz.Ayrıca bazı programlar açılışta başlamayabilir bunun için C:\Program Files\Isso Project\Isso Pack\Software kısmında bulunan programları çalıştırmanız gerekecek.[/b]

Alıntıdır daha önce verildiyse kusura bakmayın lütfen

Güzel birşey indirip deniycem transformasyon paketlerinde bişey dikkatimi çekiyor.Bu sürücü doluluk göstergesi vistada gayet uzun ve hoş duruyor.Varsa bildiğiniz upload edermisiniz.Benim bulduklarım hep mini .......yani birebir orjinal vistanınki gibi olan varsa çok sevinirim.

bu pakat içinde windowsblind mi var saydamlığı sağlaması için

Hayır kenarlıkların saydam olması için TrueTransparecy kullanıyorsunuz gerçi ben WB teması kullanıyorum ve daha bir hoş oluyor.

Arkadaşlar Vistaya Win 7 Görünümü varmi ?

Home Basic Kullanıyorum.

Vista WFP Dosya koruma sıstemını kullanıyor bu yuzden programcılar vısta ya uygun transform(donusturme) programları yazmak ta zorlanıyorlar belkı yakında bunu halledebılırler

• 3 ay sonra...

Isso Pack 5 Final - Triple Pack

Bu Paket kurulu sisteme entegre edilebileceği gibi aynı zamanda harddiske kopyaladığınız Windows Xp cd sine uygulayıp iso oluşturabilir ve Kurulum yapabilirsiniz.

Aynı paketin final sürümü ve hataları giderilmiş hali

(Tavsiyem ilk iki linki kullanın)

Isso Pack 5 Final - Triple Pack

İspanyolcası Olan Varsa Bu da Programın Sitesi

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...