Jump to content

Firefox Rabitshere Parti Zaman Dolmuşmu Eklentisi

ça@layan

Recommended Posts

http://rapidshare.com/files/229365140/Firefox_rabitshere_eklentisi.rar.html

eklenti rabitshere deki partilerin zamanı dolmuş silinmiş silinmemişmi gözterir

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.5 gün boyunca pc kapatmadan boşa indirdim oyun 69 parti.

67ve 69 silinmiş. :clapping:http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=65632) denemek icin tıkla

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

rabitshere-gözterir-DAFSİYE EDMİŞİN :)

Kankamın 5 yaşında çok sevimli bir kızı var dilide hafif peltek çok şirin amcasının bir tanesi ... Yazılarını görünce birden 5 yaşındaki yeğenim burda sandım hayy allah iyiliğini versin yaa :clapping:

Diğer arkadaşta bu linki yine buraya tavsiye etmiş çok tehlikelisiniz siz yaa :)

özürdiliyorum herksen ve konuyu açan arkdaştan biraz uykusuzum galiba yatmam lazım ben forumda resimli anlatım vardı onu eklemek istemiştim konuyu inceleyenler için yardımcı olmak amacıyla pardon buradan düzeltiyorum . o duyguyu bende bilirim 2 gün boyunca download yapıyorsun sonra bakıyorsun bir kaç part silinmiş ..

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=69951

• 4 ay sonra...

Firefox Eklenti: RapidShare Linkini Gördüğün Anda Çalışıp Çalışmadığını Anla[/CODE]

2itr4ow.gif

Firefox Eklenti: RapidShare Linkini Gördüğün Anda Çalışıp Çalışmadığını Anla

Rapishare linklerini kopyalayıp rapidshare link checker de çalışıp çalışmadığını araştırmaktan sıkıldığınız hiç oldu mu ? Yada 7 partlık birşeyi indirmeye çalıştığınızda 5. partının linkinin ölü olduğunu hiç sonradan farkedip sinirlendiniz mi ?

İşte firefox sizi bu durumdan kurtaracak. Herhangibir sayfaya girdiğinizde sayfa içerisinde yeralan tüm rapidshare linklerinin çalışıp çalışmadığı hakkında görsel olarak uyarı alırsınız.

Aşağıdaki resimde linklerin eklenti kurulmadan önceki hali yer alıyor:

2cpz2vn.jpg

Bu resimde ise eklenti kurulduktan sonraki hali görülüyor. Bu resimde yer alan linklerin hepsi çalışır durumda.

rti7vn.jpg

Aşağıda ki resimde yer alan linklerin ise hiç biri çalışmıyor.

xo34sh.jpg

Öncelikle firefox un GreaseMonkey adlı eklenisini kurmalıyız.

GreaseMonkey Eklentisi:

Yukarıdaki linke tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir sayfa karşınıza çıkacak. Bu sayfada yer alan add to firefox botonu tıklayın ve yüklemeyi kabul edin.

2j5dg5x.jpg

Yükleme tamamlanınca Firefox yeniden başayacaktır. Şimdi Linkchecker’i yüklemek için Firefoxunuz hazırdır.

RapidShare Link Checker:

Please register to see this content.

Yukardaki linki tıklayın ve açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan ‘Install This Script’ aklı butona tıklayın ve bekleyin.

5ffafk.jpg

[CODE]Son olarak açılan popup’daki yüklemeleri onaylayın bu iş tamam.[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...