Jump to content

Teamviewer De Problem...

ByCy

Recommended Posts

TeamViewer kullaniyordum ama artik trial gunu bitmis. ilacini buldum yaptim olmadi halen trial oldugunu soyluyor..

fulln.jpg

Arkadaslar konuyu dogru yere yazip yazmadigimdan emin degilim Yanlissa lutfen kilitlemeyin dogru yere tasiyin moderator arkadaslarim..

kesin bi cozumu olmali yalan crack deil orda expired Full die yaziyor yazmasa crack arayacam tekrarda crack olmus ama calismiyor..

teamwivere crack olmuyor.online kontrol edip crağin ylan oluyor.firma önlemini almış.

abouttan free moda geçebiliyorsun .silip kaldırıp free kurman işe yaramaz.abouttan freeye geçmen gerek kolay gesin

free oldugundada ayni sey cikiyor karsima fark etmiyorki :S

ilk kuruldugunda demo olarak baglanabildigine gore regedit e eklenti yapiyordur regeditteki eklentini bulup silersek ilk haline donderebilirsek calisacagini umut ediyorum

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...
radmin ve ya windoswun uzak masaüstünü tavsiye ederim bilmiosan pm at

SÜRESİ BİTTİ your full period has expired uyarısı alıp hiçbir teamviewer sürümünü çalıştıramayanlar aşağıdaki işlemi yapabilirler.

İşin püf noktası mac adresinizi değiştirmek. Aşağıdaki program mac adresinizi değiştirmeye yarar.

TeamViewer KURULUM & CRACK Lama :

1-Çalışmayan teamviewerı kaldırın

2-Yukardaki programla mac adresinizi değiştirin.

Bildiğiniz gibi Teamviewer programı ilk kurulumundan sonra belli bir süre kendini sınırsız kullandırdıktan sonra kopmalar olmakta ve bir noktadan sonra bağlanmak imkansız hale geliyordu. Teamviewer programı kendisine ID alırken kurulan bilgisayarın NetWork Kartının MAC adresini kaydediyormuş. Bu nedenle de ne kadar programı silip yükle sekte bize devamlı ID numarasını vermekte idi. Aynı ID numarasını geri aldığı için aynı sorunu tekrar yaşıyorduk. MAC adresi değiştirildiği taktirde TeamViewer programı kendisine yeni ID numarası almakta bu sayede sorunsuz olarak yine bağlanabilmekteyiz. Aynı sorunla karşılaştıkça MAC adresini değiştirmemiz gerekecektir. Öncelikle MAC adresini değiştirmeden önce bilgisayarımızda bulunan TeamViewer programı Unistall ( kaldırıyoruz ) ediyoruz.

Daha sonra MAC adresini değiştirmek için k-mac programı çalıştırıyoruz. Programı

Please register to see this content.
linkinden indirebilirsiniz. k-mac.exe’yi çalıştırıyoruz. Karşımıza gelen ekranda Network Card yazan bölüm var orada makinemizin Network kartını seçiyoruz zaten otomatik olarak sadece makinenin network kart ismini getirmekte. Network kartını seçtiğimiz anda karşımıza otomatikman Current MAC ( Network kartının mevcut MAC adresi ) altında da New Mac yazan alan dolmaktadır. Örnk: 00-E0-18-84-BD-5F olan MAC adresini ilk 3 hanesine yani örk. 00-E0-18- kısmına dokunmuyoruz. Bu ilk 3 hane Network kartının ismini cismini tanımlayan kısımdır. Geri kalan 3 hanede örk. 84-BD-5F ufak değişiklikler yapmamız yeterlidir.

Örk: mevut mac 00-E0-18-84-BD-5F yeni mac 00-E0-18-34-BD-3F sadece iki hanede değişiklik yaptım.

Bu değişikliği yaptıktan sonra Apply butonuna basıyoruz. Karşımıza MAC adresini değiştirmek istiyor musunuz diye eski ve yeni Mac adresli pencere gelmekte buraya YES diyoruz. Daha sonra PC yi kapatıp açıyoruz. Teamviewer programını tekrardan kuruyoruz.

3-Başlat-ara-dosya ve klasörleri- tüm dosya ve klasörleri-ileri düzey seçenekler-sistem klasörlerinde,gizli dosya ve klasörlerde,alt klasörlerde, teyp yedeklemesinde ara kutularına çentik koyduktan sonra teamviewer kelimesini kutuya yazarak aramayı başlatın. Çıkanları silin (Kuracağınız dosya dışındakileri silin)

4-Başlat-çalıştır-regedit yaz çalıştır

Bilgisayarıma bir tık

düzen-ara yı açın

Teamviewer yazarak arattırın.

bulunanı klavyede delete basarak islin

Klavyede F3 e basın delete basın

f3 e basın delete e basın bütün kayıt defterindeki kalıntıları temizleyin.

5-Sonra pc kapat aç teamviewerı kur tamamdır.

O yazıları basit bir exe düzenleyicisinde bile yazabilrsiniz. MS Uzak Masa Üstü, Radmin, Ultra VNC, Logmein vs vs hepsini kullandım ama Teamviewer gibisini görmedim port yönlendirmesi yok sorun yok.

3.0 versiyonunda ben sabahlara kadar bağlı kaldığım bile oluyor herhangi bir bağlantı kopması bile oluşmuyor tavsiyemdir.

Sorunsuz Çalışan Versiyon 3.0.3571 dir.

Bulamazsanız özelden bana ulaşın gönderebilirim.

Arkadaşım ben yaptım oldu. Yukarda tarif edildiği gibi yapınca kesinlikle çözülüyor..Bendeki problemi çözmek için en az 10 değişik yerden teamviewer indirip kurdum. Hepsinde süreniz bitti hatası aldım.

Çünkü bilgisayarımın mac adresi serverda kara listeye alınmıştı. İnternete bağlanınca süreniz bitti hatası veriyordu.

Prosedürü hatırlatalım yanlış anlama olmasın

1-Çalışmayan teamviewerı kaldırın

2-Yukardaki programla mac adresinizi değiştirin.(İlk mesajımdaki tarife göre)

3-Başlat-ara-dosya ve klasörleri- tüm dosya ve klasörleri-ileri düzey seçenekler-sistem klasörlerinde,gizli dosya ve klasörlerde,alt klasörlerde, teyp yedeklemesinde ara kutularına çentik koyduktan sonra teamviewer kelimesini kutuya yazarak aramayı başlatın. Çıkanları silin (Kuracağınız dosya dışındakileri silin)

4-Başlat-çalıştır-regedit yaz çalıştır

Bilgisayarıma bir tık

düzen-ara yı açın

Teamviewer yazarak arattırın.

bulunanı klavyede delete basarak islin

F3 e basın delete basın

f3 e basın delete e basın bütün kayıt defterindeki kalıntıları temizleyin.

5-Sonra pc kapat aç teamviewerı kur tamamdır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...