Jump to content

Soccer Agent (maçları Izleyebilirsiniz)

hakanakt

Recommended Posts

İddaa ile uğraşan ve taraftarı olmasa dahi oynadığı maçları merak edip izleyen :( arkadaşları düşünerek hazırlamakta olduğum bir programı paylaşmak istedim.Geliştirme aşamasındayım önerilerinizi bekliyorum.Kanal listesi sürekli güncellenmektedir.Tv Listesini Güncelle butonuna basmanız yeterlidir....

Soccer Agent 1.00b

Yasal Kurallar gereği linki kaldırdım...

NOT:.Net Framework 3.5 gerektirir eğer sisteminizde kurulu değilse çalışmayacaktır.3.5 i yine benim hazırladığım sessiz kurulum paketini indirerek sisteminize kurabilirsiniz...

sccr.png

ben Türksat 3A - Eutelsat (Dsmart Digitürk) tüm kanalları Tek bi Receiver ile izliyorum üstelik şifresiz :( ama şehir dışına gittiğimde bu proğram işime yarayabilir indirip deniycem.

ben Türksat 3A - Eutelsat (Dsmart Digitürk) tüm kanalları Tek bi Receiver ile izliyorum üstelik şifresiz :) ama şehir dışına gittiğimde bu proğram işime yarayabilir indirip deniycem.

o nasıl oluyor ben anlamadım su receiver soylede bizde onu kullanalım kardesim benim bizi bu dertten kurtar yani

:(

o nasıl oluyor ben anlamadım su receiver soylede bizde onu kullanalım kardesim benim bizi bu dertten kurtar yani

:pardon:

Dream marka linux tabanlı İnternet bağlantısı ile çalışıyor kota harcamaz en fazla 15-20 mb ayrıca.Bu Dsmart ve dijitürkün loca ve salon kanalları hariç tüm kanalların şifresini çözüyor.Sistemin maliyeti 800 ila 1500 tl arası ben kurdum anti dijitürkçü olarak <_<:pardon:

Ayrıca Hakanakt arkadaşımız iyisin hoşsunda zaten hep Justın tabanlı internetten maç izlemek takılmalar vs. 8)

Dream marka linux tabanlı İnternet bağlantısı ile çalışıyor kota harcamaz en fazla 15-20 mb ayrıca.Bu Dsmart ve dijitürkün loca ve salon kanalları hariç tüm kanalların şifresini çözüyor.Sistemin maliyeti 800 ila 1500 tl arası ben kurdum anti dijitürkçü olarak :pardon: :pardon:

Ayrıca Hakanakt arkadaşımız iyisin hoşsunda zaten hep Justın tabanlı internetten maç izlemek takılmalar vs. <_<

kardeş elbette bahsetmiş olduğun sistem çok çok daha güzel benimde ileride almak istediğim linux tabanlı bir cihaz var elbette ama işte hd yayınına geçiş süreci vs gibi gelişmelerden dolayı erteledim boş yatırım yapmak istemiyorum şuan.hazırlamış olduğum program ise sürekli justin gibi video broadcasting sitelerinden maç izleyen arkadaşların adres bulma vs gibi yüklerini biraz hafifletmek.inanıyorum ki ülkemizdeki internet evrim geçirirse daha güzel sonuçlar alacağız.Çünkü yabancı ülkelerden yayın yapan bazı arkadaşların sitelerinde hiç takılma olmazken Tr de yayın yapan arkadaşların yayını aynı performansta olmuyor çünkü Tr deki upload hızları ayaklar altında.

abi ne mütiş bişe yapmışın eline sağlık. inşallah geliştirilir hakkettiği yeri bulur.. marka olur.. <_< yurtdışında bu maçları izleme şansımız oldu sayende.. bi ricam olcak bi de ntv ye el atsan? zar zor ayarlıyoruz, şifre koyuyorlar maç esnasında. kıvrım kıvrım kıvrılıyoruz maç saatlerinde.. şu anda maçı izliyorum hakkaten mütiş..

hele maçı beşiktaş alsın varya adına tezahürat bile yazacam :pardon:

edit: sekmelere şu iki adreside ekleyebilirsin, betting işinin memleketindeyim en çok kullanılan sitelerdir :pardon:

www.futbol24.com ve www.soccerstand.com[/CODE]

abi ne mütiş bişe yapmışın eline sağlık. inşallah geliştirilir hakkettiği yeri bulur.. marka olur.. <_< yurtdışında bu maçları izleme şansımız oldu sayende.. bi ricam olcak bi de ntv ye el atsan? zar zor ayarlıyoruz, şifre koyuyorlar maç esnasında. kıvrım kıvrım kıvrılıyoruz maç saatlerinde.. şu anda maçı izliyorum hakkaten mütiş..

hele maçı beşiktaş alsın varya adına tezahürat bile yazacam :pardon:

edit: sekmelere şu iki adreside ekleyebilirsin, betting işinin memleketindeyim en çok kullanılan sitelerdir :pardon:

www.futbol24.com ve www.soccerstand.com[/CODE]

soccerstand aklımdaydı zaten.şuan bunu görüşlerinizi almak için yayınladım tavsiyelere göre yeni özellikler eklicem inş.bir sonraki versiyonda bunlarıda sağ taraftaki kısma eklerim.yorumun için tşkler...

• 2 hafta sonra ...

hakan usta sen tanıdıgım pc bilim i işi ile ugrasan kişilerin içinde gördügüm en süper bu işi bilen kişisin allah razı olsun senin nod32 smart sectury var bende pc ye her ay format atmaktan usanmıştım sayende dördüncü ay oldu hala süper calışıyor calışmalarının devamını diler saygılar sunarım m.ali şahin k.maraş

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...