Jump to content

Windows 7 Rc Orjinnal Türkçe Paket.

istanbul82

Recommended Posts

• Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Microsoft hala türk kullanıcıları düşünmemiş mi burdaki pek çok 64 bit muilerde sorun çıkıyor 64 bit çalışan muiler varsa biraz ince eleyip sık dokuyalım beyler çoğu alıntı yapmış saolsunlar gene onuda düşünmüşler morning c-ronaldoda yapmaya çalışıyolar bakalım beklemeye devam..http://www.tnctr.com/style_emoticons/default/whistle.gif

Dil dosyasını entegre kısmına geldiğimde aşagıdaki komutu yazıyorum ama resimdeki hatayı alıyorum neden acaba ? (Pc' de windows 7 kurulu)

Bu komutu yazıyorum : DISM.exe /Image:E:\7Work\WIM /Add-Package /PackagePath:E:\7Work\LP\lp.cab

2ega6w0.jpg

Dil dosyasını entegre kısmına geldiğimde aşagıdaki komutu yazıyorum ama resimdeki hatayı alıyorum neden acaba ? (Pc' de windows 7 kurulu)

Bu komutu yazıyorum : DISM.exe /Image:E:\7Work\WIM /Add-Package /PackagePath:E:\7Work\LP\lp.cab

2ega6w0.jpg

Burda senden DISM.exe dosyasını istiyor ..Onuda WIM-WINDOWS-SYSTEM32 dosyasının içerisinde bulabillirsin.Ayrıca DISM.exe yanında DISM klasorunude kopyalayıp Kendi bilgisayarınızın WINDOWS/SYSTEM32 klasorune yapıştırlamalısınız.İlerde sizden daha farklı dosyalar isteyebilir gerekli dosyalar WIM klasorunun içerisinde var oraadan alabilirsiniz. Umarım anlatabilmişimdir =))

Burda senden DISM.exe dosyasını istiyor ..Onuda WIM-WINDOWS-SYSTEM32 dosyasının içerisinde bulabillirsin.Ayrıca DISM.exe yanında DISM klasorunude kopyalayıp Kendi bilgisayarınızın WINDOWS/SYSTEM32 klasorune yapıştırlamalısınız.İlerde sizden daha farklı dosyalar isteyebilir gerekli dosyalar WIM klasorunun içerisinde var oraadan alabilirsiniz. Umarım anlatabilmişimdir =))

Söylediginizi tam anlayamadım, Dism.exe zaten benim windows/system32 klasöründe var... windows7 kullanıyorum :D

Pardon ya xp kullanıcısı oldugunu farzederek onları yazmıştım ben.Windows 7 de türkçeleştirme yaparken her dosyayla oynamanda uyarılar veriyor ve onunla uğraşmak zorunda kalıyorsun.Daha önceki mesajlarımda Windows 7 üzerinden bu işlemi yapmanızı tavsiye etmiştim son birkaç denemeden sonra işlemlerin xp üzerinden daha kolay oldugunu gördüm.Eğer xp üzerinden yapabilme imkanın varsa (sanal makineden deneyebilirsin.) söylediğim adımları uygulayarak türkçeleştirmeyi gerçekleştirebilirsin.

arkadaşlar bu dil paketini kuruluma ekleyebilirmiyiz. başka bir yerde gördüm kuruluma eklemişler soruyor english yoksa türkçemi kurmak istersiniz diye (xpde nlite vistada vlite programları vardı bunu hangi programla yapacaz)

arkadaşlar bu dil paketini kuruluma ekleyebilirmiyiz. başka bir yerde gördüm kuruluma eklemişler soruyor english yoksa türkçemi kurmak istersiniz diye (xpde nlite vistada vlite programları vardı bunu hangi programla yapacaz)

Windows 7 Beta WAIK ile yapabilirsin.Boyutu biraz büyük (1.43 GB)

http://download.microsoft.com/download/C/1/F/C1F49C3C-D633-4249-82ED-B3148EA09B45/KB3AIK_EN.iso[/CODE]

Aşağıda da kullanımı var:

[CODE]http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=F1BAE135-4190-4D7C-B193-19123141EDAA&displaylang=en[/CODE]

s.a herkeze bide ben anlasam indirdim ama hiç bişi bilmiyorum biradaha acılayıcı anlatırmısınız lütfen arkadaşlar adım adım :D

yukardan aşağı 4.fotodan itibaren tüm sarıyla işaretlenmiş yerleri yap....yuklediğin dil paketiyle...

yukardan aşağı 4.fotodan itibaren tüm sarıyla işaretlenmiş yerleri yap....yuklediğin dil paketiyle...

ya arkadaşlar bu DSIM.EXE nerde yaw. Hiç biryer de bulamadım. Ne xp ne vista ne de windows 7 de. Hiçbirinin windows klaösürnde system32 klasöründe yok. İnternette de yok. Şunu bir upload edin yahu

Değerli Müşterimiz,

Microsoft ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.Windows 7 ürünümüzün Türkçe ekran görüntüleri bulunmaktadır fakat Türkçe Windows 7 RC ürünümüzün Internet üzerinden download edilmesi ile ilgili olarak herhangi bir bilgi yayınlanmış durumda değiliz, şu aşamada böyle bir planımız bulunmamaktadır.

Sorularınıza her zaman açık olduğumuzu belirtir, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla,

Microsoft İletişim Hattı

efenim microsofttan gelen mail demek oluyor rc için orijinal bir turkçe paket microsoft ta da yok o halde biz neyi sızdırdık ?????????????

Değerli Müşterimiz,

Microsoft ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.Windows 7 ürünümüzün Türkçe ekran görüntüleri bulunmaktadır fakat Türkçe Windows 7 RC ürünümüzün Internet üzerinden download edilmesi ile ilgili olarak herhangi bir bilgi yayınlanmış durumda değiliz, şu aşamada böyle bir planımız bulunmamaktadır.

Sorularınıza her zaman açık olduğumuzu belirtir, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla,

Microsoft İletişim Hattı

efenim microsofttan gelen mail demek oluyor rc için orijinal bir turkçe paket microsoft ta da yok o halde biz neyi sızdırdık ?????????????

nedemesini bekliyodun nete sızdı biran once rapidshareden ve torrentten indirin sömürün demesinimi :dribble: testerlardan sızan paket bu...microsoft turkiye aracıdır sadece zaten ne yapılıyosa abd de yapılıyo arkdaşım okey....mail atman bile saçma...

• 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...