Jump to content

Casper Nirvana Tw8 Modelinde Kendi Kendine Mute

yargic

Recommended Posts

Herkese Merhabalar.Kullanmış olduğum Casper Nirvana TW8 modelinde film izlerken veya müzik dinlerken yada hiç birşe yapmayayım farketmez,Bilgisayar kendi kendine sesi mute moduna alıyor ve bu özellikle multimedya uygulamalarda canımı sıkıyor,Ses kartı sürücüsünü güncelledim yine aynı sorun devam,kendi kendine ummadık zamnlarda bu ses kısma sorunun çözümü hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımcı olması istiyorum.Teşekkürler.

İşletim Sistemi Vista Ultimate

klavyeyi değişmeyi dene bir ihtimal klavyedende olabilir artı kurduğun ses vb.. programlardada bir ayar değişimi olabilir.

arkadasimin dedigide olabilir tabi ama bence sen casper yetkililerine bir danis yanlis hatirlamiyorsam yeni nesil casper bilgisayarlarda bu ozellik var ortamda ses seviyesi dusuk oldugu zaman otamatik muteye sistem kendi aliyo

arkadasimin dedigide olabilir tabi ama bence sen casper yetkililerine bir danis yanlis hatirlamiyorsam yeni nesil casper bilgisayarlarda bu ozellik var ortamda ses seviyesi dusuk oldugu zaman otamatik muteye sistem kendi aliyo

olabilir.Çünkü normal bir durum değil.Pc 3 aylık ve geldiği gündenn beri böyle.Vede sürekli olan bir sorun değil nadiren mute oluyor.Film izlerken ve oyunlarda canımı sıkıyor keni kendine mute olayı.servise bir sorayım haklısın sonucu yazarım.Umarım bir bilgileri vardır bu durumdan.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...