Jump to content

Crystl32.ocx Modulü

miy33

Recommended Posts

arkadaşlar dün sp2 olan pc me sp3 yükleme istedim fakat bir türlü olmadı bende vaz geçtim.

akşama kadar bir sorun yoktu lakin sabah işe geldiğimde tria denen muhasebe programına bir türlü giremedim ve ha bire crystl32.ocx hatası verdi. internetten biraz araştırma yaptım ve yüklersem sorun kaybolur diye birsürü yazı okudum bende bu dosyayı indirdim ve system32 nin içine attım ama sorun hala devam ediyor ne yapmmam lazım acaba bilgisi olan varmı..

arkadasım sen sp3 tam yukleyemedıysen buyuk ıhtımalle system dosyaları eksık kalmıstır o yuzden sen sp3 u yuklemeye bak sorun cozulecektır buyuk ıhtımalle

(sp3 yamasını tekrar ındır yukle derım cunku elındekı dosyada sorun olabılır)

Aşağıda verdiğim linkte bir ocx kütüphanesi var. İstersen yükleyip programını tekrar açmayı dene. Ben de benzer bir sorun yaşamıştım. Tabi farklı bir program ve farklı bir ocx dosyası ile. Hatta Windows7 yüklediğimde de benzer bir problemi yine bu kütüphaneyi yükleyerek aştım. Denemeye değer.

Please register to see this content.

Aşağıda verdiğim linkte bir ocx kütüphanesi var. İstersen yükleyip programını tekrar açmayı dene. Ben de benzer bir sorun yaşamıştım. Tabi farklı bir program ve farklı bir ocx dosyası ile. Hatta Windows7 yüklediğimde de benzer bir problemi yine bu kütüphaneyi yükleyerek aştım. Denemeye değer.

Please register to see this content.

yaw kardeşil ne desem azdır sana allah ne muradın varsa versin sana

hakikatten oldu .program çalışıyor şu an bu dediğini yükledim ve oldu.

diğer arkadaşlarımada çok teşekkür ediyorum ilgilendiniz saolun varolun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...