Jump to content

Bozuk Görüntü Hatasi

MuMMy00

Recommended Posts

Arkadaşlar Çogu exe oyun Vs. şeylere girmeyi deneyince Bu Hatayi alıyorum daha yeni format attim xpydi bilgisayar

şimdi vista oldu ama tema gitti temada bozuldu sonrada bu hatayi almaya başladim yardımcı olursanız sevirim.

hatass.jpg

Şimdiden Teşekkürler.

Bunlarda Windows Fotograf Galerisini Açarken Aldigim Hatalar:

qweQ.jpg

43214.jpg

Buda Knight'a Girerken Aldigim Hata :

ewqASD.jpg

waLLaha Elimde Ne kadar Hata Varsa Döktüm Ortaya

:)

EDİT :

Arkadaslar Bu Sorunu Düzgün olarak Tek Bir Şekilde Çözebilirsiniz Oda Arkadasların Dedigi Gibi FORMAT ! veya format cdsini takıp onara bilirsinizde ama birkaç zaman sonra yine karşınıza cıkacaktır... ÇÖZÜLDÜ!

arkadaşım sisteminde sorun var bazı şeyler eksik yüklenmiş olabilir bir daha başka bir cd ile format diyeceğimi ama senin kararın sitedeki modifiyeli işletim sistemlerinden bir tanesini kurmayı deneyin birde driverleri düzgün ve tam kurun o zaman düzelebilir tabi format son çare ama olmayıorsa uzatmayada gerekyok bence atın formatı baştan temiz bir şekilde kurun.saygılar

Kardes Fikrin İçin Öncelikte Teşekkürler Ama:

Ben Format Atmamak için zaten konu açtim bunun başka bir çaresi yokmu driveri düzgün olarka yükledim o dosya eksikse nerden bulabilirm önemli olan bu :)

çözümünüz doğru ama başka bir arkadaşınızdan o dosayayı aratın bulursanız bir flaş diske atıp oradanda sizin pc nize atın belki böyle düzelir bu bir fikirdir tabi ama sende sanki film izlemek için kurulan kodekler eksik gibi geldi bana k-kilet codecin tam sürümünü indir ve kur belki düzelir kendi sitesinde ve forumda vardır arat bulursun.saygılar

çözümünüz doğru ama başka bir arkadaşınızdan o dosayayı aratın bulursanız bir flaş diske atıp oradanda sizin pc nize atın belki böyle düzelir bu bir fikirdir tabi ama sende sanki film izlemek için kurulan kodekler eksik gibi geldi bana k-kilet codecin tam sürümünü indir ve kur belki düzelir kendi sitesinde ve forumda vardır arat bulursun.saygılar

Güzel Fikir Hemen Deniyecegim Teşekkürler...

arkadaşım olmadıysa şunu dene başlat çalıştıra şunu yaz cmd sonra karşına dos penceresi çıkacak oraya sfc/scannow yaz sonra elindeki xp cd sini tak ve tamamde o eksik şeyleri bir daha yükleyecektir buda olmazsa ya sistemi onar yadi xp yi yada format at.saygılar

arkadaşım olmadıysa şunu dene başlat çalıştıra şunu yaz cmd sonra karşına dos penceresi çıkacak oraya sfc/scannow yaz sonra elindeki xp cd sini tak ve tamamde o eksik şeyleri bir daha yükleyecektir buda olmazsa ya sistemi onar yadi xp yi yada format at.saygılar

cmdye sfc/scannow yazdim başka bir dosya buldu onardı olmadi

şimdide diger arkadasin dedigini deniyicegim olmassa format :S

Oyunla Bir ilgisi Yok kardeş Bilgisayar Açılırken Hoşgeldin ekrani gelmedende o hatayi veriyor Windows Foto Galerisinide Açarken hata veriyor ama açmiyor Vs . Vs. K lite yukledim olmadi ekran kartı driverini daha yeni yukledim zaten directx deniyecegim Thanx.

anLatamiyorum Galiba Baştan beri Kaç Kere Söyledim DRİVERLER GÜNCEL DAHA YENİ YUKLEDİM !!.

Dedin Diye Yeniden Yukledim Ama Bisi Degismedi !

Arkadaşım anladığım kadarıyla ekran kartın nvidia. Ve bu problemle bende sık sık karşılaşıyorum. Ben kendimce bi çözüm buldum ama bilmem sende çalışır mı

Please register to see this content.
dosyasını indir windows\system32 nin içine at ve restart at bilgisayara büyük ihtimalle düzelir. Zaten başka bi çaresi de bulunumadı

Kesinlikle format atilmali.Ben böyle bir hatayla karşılassam çözüm aramam.Zaten şimdiye atmiştin formati oyununu oynuyor olucakdir.Böyle hatalari aliyorsan sistem diye birşey kalmamiş demektir.

2. hayatimda ilk kez görüyorum böyle hatayi :)

Sana Tavsiyem kesinlikle format atmandir.Hiç onarma bile sistem performansi zaten yeterince düşmüştür o sistemde.

Arkadaşım anladığım kadarıyla ekran kartın nvidia. Ve bu problemle bende sık sık karşılaşıyorum. Ben kendimce bi çözüm buldum ama bilmem sende çalışır mı

Please register to see this content.
dosyasını indir windows\system32 nin içine at ve restart at bilgisayara büyük ihtimalle düzelir. Zaten başka bi çaresi de bulunumadı

o dosyayi dedigin gibi indirdim windows system32 nin içine atmayi denedim öyle bir dosya varmis birde izine gerek varmis atılmıyor yane.

Kesinlikle format atilmali.Ben böyle bir hatayla karşılassam çözüm aramam.Zaten şimdiye atmiştin formati oyununu oynuyor olucakdir.Böyle hatalari aliyorsan sistem diye birşey kalmamiş demektir.

2. hayatimda ilk kez görüyorum böyle hatayi :)

Sana Tavsiyem kesinlikle format atmandir.Hiç onarma bile sistem performansi zaten yeterince düşmüştür o sistemde.

Kardes Herkezin fikri ayridir sen olsan çözüm aramassin kolaya kaçarsin tmm anladm. birde hiçbir her sorunun bir cevapı vardir bunu unutma. Ben biras daha bekliyecegim eger olmassa format atacagim önerin için tşkkür ederm.

Kardes Herkezin fikri ayridir sen olsan çözüm aramassin kolaya kaçarsin tmm anladm. birde hiçbir her sorunun bir cevapı vardir bunu unutma. Ben biras daha bekliyecegim eger olmassa format atacagim önerin için tşkkür ederm.

burada benim bahsettiğim olay kolaya kaçma deil.Öle algiladiysan bilemem.

Benim burada bahsetmek istediğim olay şu.Zaten sistem bu hatalari vericek hale geldiyse bunlar düzeltilse bile performans beklenmez.

Ben 2dk işlem gören bir sistemi niye kullanayim ki?

Benim Bahsettiğim olay bu.kolaya kaçmakla alakasi yok.

Arkadasim Eger Bu Sorunun Çözümünü Bulursan Konuyu edit yapıp yaz ki bilmeyenler veya başkalarindada bu sorun varsa çözebilsinler lütfen şu sorunu çözün :S

Haklisin Kardeşm aynen öle yapıcamda Çözüm yok ortada :S

Bide Şöyle Bişey vaR. iLk once csyi açmadan hata veriyor sonra yine seri seri ayni hatayi veriyor ama koya girerken 5 kere veRRiyor sonRa veRmiyor ve çalısıyor Bir türlü anlamadm ya :S

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...