Jump to content

Kaspersky 8.0.0.357 (a.b.c.d.e.f.g) Hiçbiri Uymuyo

feraset045

Recommended Posts

KAV:Kaspersky Anti Virus

KİS:Kaspersky İnternet Security demektir.

Adım Adım Kaspersky 2009 (8.0.0.357) Trial Reset Uygulaması:

1.Kasperskys'in "Kendini Korumayı Etkinleştir" seçeneğini devre dışı bırakın. Kutucuktaki tiki kaldırın ve Tamam butonuna basıp çıkın.

Bunun için; Ayarlar - Seçenekler - Kendini Korumayı Etkinleştir (kutucuktaki tiki kaldır).

2. Monitörün sağ altındaki Kasperskys ikonundan sağ tıklayıp tamamıyle çıkış yapıyoruz.

3. Hangi işletim sistemi uygunsa o Crack'i kullanıcaksınız. Şimdi Crack'i çalıştırın ve bekleyin.

"Please Activate Kasperskys" diye bir yazı çıkınca tamam diyip Kasperskys'in kendi kendine açılmasını bekleyin.

Açılınca etkinleştirmeyi "Deneme Sürümü" olarak yapın. Ondan sonrada sizden normal hergün yaptığı gibi güncelleme yapmanızı isteyecek. Bu kadar bitti.

Eğer açılmazsa; ya kendiniz elle başlatın yada PC'yi resetleyin.

Eğer bu aşamalar esnasında bir uyarı penceresi açılırsa ilkine evet diyin tekrar açılırsa bilinki 1 veya 2 'de yapmışsınız.

Ya kutucuktaki tiki kaldırmadınız yada Kasperskys'i tamamıyla kapatmamışsınız. Bunları yaptıysanız zaten şuan işiniz bitmiş demektir. Eğer unutmuşsanız telaş etmeyin tekrar deneyin hatta istediğiniz kadar deneyebilirsiniz.

İndirme Adresi(500 kb):(Kaspersky programını kapatıp öyle indir.)

Please register to see this content.

Merhaba,

Uygulamanız KIS 8.0.0357 ise (KIS-KAV açıklaması yukarıda yapılmış) aşağıdaki linkten indireceğiniz Kaspersky Internet Security 6-7-8 klasörlerindeki tüm keyleri kabul edecektir.

Aynı şekilde KAV kullanıyorsanız Kaspersky Anti-Virus 6-7-8 klasörlerindeki keyleri kullanmalısınız.

Not: Sanıyorum 160-170 civarı kav ve kis key'i var. 24.04.09 tarihinde güncellemiştim. Kara listeye alınanlar olabilir ama büyük çoğunluğu çalışıyor olmalı.

Ekleme: Eski bir sürümü kullanmaktasınız. Resmi siteden en son türkçe versiyonu indirmek isterseniz;

KIS 2009 Türkçe(8.0.0.506)

KAV 2009 Türkçe (8.0.0.506)

Please register to see this content.

ya hepinize çok teşekkür ederim yardımlarınız için özellikle yağmuradamın anlattıklarını bilmek çok güzel ,sayın haya ve ray arkadaşlar sizlerin linklerini de indirdim çalışıyor elinize emeğinize sağlık

haya mı :D

• 1 ay sonra...
kav = kaspersky anti virüs

kis = kaspersky internet security demek ama uygun çalışan key bulmak yapmak okadar kolay değil

http://rapidshare.com/files/226090724/Kaspersky_Anti-Virus_8.0.0.357.rar.html[/CODE]

dosyanın içinde 1 key var oda karalistede

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...