Jump to content

T-shirt Baskısı Yapan Matbaa

wmismail

Recommended Posts

bende merak ediyorum hatta konu açmıştım ama cevap pek gelmedi ben kendim basmak istiyorum hangi kağıt kullanıyo diye sordum ama cevap gelmedi bilen varsa cevaplarsa sevinirim.saygılar

hp(hewlett packard) nin tişörte baskı yapmak için kağıtları var A4 boyutunda,, ben zamanında uygun fiyata almıştım onları şimdi pahalı mıdır daha ucuz ya da daha kaliteli markalar var mıdır bilmiyorum.. yazıcıdan fotoğraf kağıdına basıyormuş gibi resminizi basıyorsunuz kağıdın belli yüzüne sonra tişörtün üstünde ütüleyerek baskıyı yapıyordunuz biraz zor bir iştir bir tane tutturana kadar bir iki kağıt harcarsınız :D ,, o zamanlar spidermane sarmıştım spiderman baskısı yapmıştım güzel olduydu.. tavsiye ederim...

• 2 ay sonra...

Pazartesi günü bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendime tişört bastırdım ve bugün elime ulaştı. Tişört ve baskı kalitesi oldukça güzel. Sipariş verdikten 3 gün sonra kargo ile elinize ulaşıyor. Fiyat olarak biraz pahalı olabilir ama bana göre fiyatına değer :)

anta.jpg

Ürün böyle bir çanta içinde geliyor.

paketn.jpg

Çantasından çıkarttık.

98006936.jpg

Ön yüz

arkaeqn.jpg

Arka yüz

Tişört bastırmak isteyenlere Tish-O'yu tavsiye ederim :)

Bana göre hem maliyetiyle hemde kalitesiyle en kaliteli baskı yeri copy plus. Hem maliyeti çok uygun hemde kalitesi. Gerçi konu nisanın konusu o zamandan bu yana ihtiyaç giderilmiştir heralde ben yinede fikrimi belirtim:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...