Jump to content

Win 7 Rc Torrent'te!

candemiruzun

Recommended Posts

20090426120622_windows7.jpg

Windows 7 Release Candidate torrent'e düştü!

Microsoft'un merakla beklenen yeni işletim sistemi Windows 7'nin RC sürümü, ilk önce torrent'te!

Microsoft, milyonlarca kullanıcının beklediği yeni işletim sistemi Windows 7'nin RC sürümünün çıkacağı tarihi daha önce "yanlışlıkla" ağzından kaçırmıştı. Bundan kısa bir süre sonra ise Windows 7 RC'nin tamamlandığı söylentileri yayıldı. Söylentilere göre 7100 numaralı RC sürümü, bir önceki 7000 numaralı sürüme göre pek çok değişiklik getirecekti. Tamamlanan 7100 sürümü sonunda dosya paylaşım sitelerinde görünmeye başladı. Windows 7 RC 7100'ü indiren pek çok kullanıcı gerçek olduğunu ve işletim sisteminin son hali olduğunu bildirdiler. Fakat 7000 ile 7100 numaralı sürümler arasında ciddi bir fark göze çarpmadı. Yeni ara yüz söylentilerinin doğru çıkmaması, 7100'ü ilk indiren kullanıcılar, olası farklılıkları bulmak için adeta birbirleri ile yarışa girdiler ama ortaya henüz dikkate değer bir farklılık çıkmadı. Yapılan değişikliklerin büyük bir çoğunluğu performans ve istikrar konusunda gerçekleşti.

Windows 7 RC Build 7100'ün hem 32 bit, hem de 64 bit sürümleri torrent'e düştükten sadece birkaç saat içerisinde binlerce kişi tarafından indirildi.

Bilgi için: Microsoft

Telefon: (212) 258 59 98 pbx

________

veteknoloji

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...