Jump to content

Sp3 Güvenlik Sorunu

Recommended Posts

tncxp 3 kurdum bu işletim sistemine virüs programı yüklemeye çalıştığımda programı kuruyor fakat 3 dk sonra program kapanıyor resetliyorum yine açılmıyor bi de denetim masasındaki güvenlik merkezini açamıyorum yardım ederseniz sevinirim güvenlik merkezi için başlat-çalıştır-services.msc denedim yine açılmadı başka yolları varmı acaba sevgi ve saygılarımla..(kurmaya çalıştıgım anti virüs sistemleri nod 32,antispyware,avast,kasperskyn,avira ve daha birçok)

"tncxp 3 kurdum bu işletim sistemine "

Cümlelerin anlamsız, derdini düzgün anlatırsan cevap alabilirsin belki. Kurulu sisteme format atıyorsan D,E,F gibi diğer sürücülerinde virüs olabilir. Bu virüsler yüklenen programı devre dışı bırakıyor olabilir. Koyduğun ekran görüntüsünü neden koydun onu da anlamadım.

"tncxp 3 kurdum bu işletim sistemine "

Cümlelerin anlamsız, derdini düzgün anlatırsan cevap alabilirsin belki. Kurulu sisteme format atıyorsan D,E,F gibi diğer sürücülerinde virüs olabilir. Bu virüsler yüklenen programı devre dışı bırakıyor olabilir. Koyduğun ekran görüntüsünü neden koydun onu da anlamadım.

kusura bakma paşa tncxp 3 kurdum. (nokta unutmuşum)Forumlarda sık sık karşılaşırsın alış böle durumlara.Bu işletim sistemine ...... bu!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...