Jump to content

Flash Bellek Sorunu

ertanertan06

Recommended Posts

SLM

bilgisayarımda flah bellek kullanamıyorum takıyorum algılıyor bilgi atacağım veya alacağım zaman bilgisayar reset atıyo. öndeki ve arkadaki butun portlarda denedim hepsinde aynı sorun var kaç defa format attım ama düzelmedi lütfen yardım....

anakarat adı ve işlemcim

Anakart Asus A7V8X-MX SE

CPU AMD Athlon XP, 1833 MHz (11 x 167) 2500+

Arkadaşım format ttıktan sonradan eğr durum aynıysa yapabilceğiniz şu an için 3 şey var: ilk Pc nizin tamamını taratmak tüm sürücülerini virüs taramasından geçirin. 2. si deo flash belleki başka bir pc de denyin.3. sü de Pc nize başka bir disk ya da kart okucu gibi usb üzerinden çalışan bir aygıt takıp denemeniz. Bu size sıraladıklarımı uygulayın sonucu mutlaka yazın.

• 4 ay sonra...
Arkadaşım format ttıktan sonradan eğr durum aynıysa yapabilceğiniz şu an için 3 şey var: ilk Pc nizin tamamını taratmak tüm sürücülerini virüs taramasından geçirin. 2. si deo flash belleki başka bir pc de denyin.3. sü de Pc nize başka bir disk ya da kart okucu gibi usb üzerinden çalışan bir aygıt takıp denemeniz. Bu size sıraladıklarımı uygulayın sonucu mutlaka yazın.

bu yazdıklarınızın heph,ni yaptım ama olmadı !!!!!!

Flash diskimde hiçbir şekilde sorun yok, yani sağlam.Sorun windowsla alakalıymış. Usb driver'larını yüklememe rağmen usbyi görmüyordu. Usb driver'ını kaldırdık. Flash diski taktığımızda otomatikman kendi yüklenmiş oldu. Bu şeklide sorun çözüldü.

Alıntı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...